Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány magyar férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány magyar férfi vállalná azt a felállást a családban, hogy a nő mindent megcsinál a ház körül, minden gyerekekkel kapcsolatos tennivaló csak az övé, DE a férfinak cserébe teljes mértékben el kell tartania?

Figyelt kérdés

Tehát a nő 100%-ban háztartásbeli, a férfi pedig az egyetlen kereső a családban.


(Most hagyjuk azokat a körülményeket, hogy a családdal meg a nővel mi lesz, ha a férfivel történik valami, csak tisztán a szituációt nézzük.)


2018. nov. 14. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én ismerek ilyen párokat, sőt olyat is ahol a férfi van otthon a 3 gyerekkel mert a felesége karrierje meredeken ível felfelé.
2018. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 biztos. Apám bevállalt a mostohámmal 3 gyereket így.
2018. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Felesegem itthon van most 2 gyerekkel es pont ez megy.

De nem cserebe megy, hanem azert mert.. Igy alakult..


Mondjuk en orulok neki mert olcsobb mintha elmenne dolgozni.

2018. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Legföljebb akkor, ha falusi viszonyok között élnénk, hatalmas kert, állatok (mondjuk 40 csirke, 10 tojó tyúk, néhány kacsa, 2 disznó, 2 tehén) és azokat is a feleségem rendezné.

És akkor máris nem lenne igaz, hogy teljes mértékben én tartanám el, hisz nem kevés élelmiszert termelne a feleségem.

Ja, meg én is szívesen kertészkednék és foglalkoznék az állatokkal, így az se lenne igaz, hogy mindent ő csinálna.

Szóval igazából nálunk ez így nem működne. Vagy inkább nem így működne.

2018. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy vágnék ilyenbe bele.

Egyrészt azért mert nem szeretem az ilyen cseléd szituációs dolgot, másrészt bedilizne pár év után hogy mindig csak otthon van és rajtam csattanna az ostor, harmadsorban egy gyereknek apa is kell nem csak anya. Ha apa mindig dolgozik akkor hogy ad érzelmi támaszt, mintát a gyereknek? Sehogy...

2018. nov. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!