Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kereszteny eletben a maszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kereszteny eletben a maszti bunnek szamit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

A Bibliában erre nincs semmilyen kimondott dolog, (azt hiszem maszturbálás is csak 1* van benne). A katolikus egyház szerint igen, de kb ez az ő hülyeségük, hogy ezt így kitalálták, arra hivatkoznak hogy fölöslegesen "használtad el" a magjaidat. Valaki írt valami baromságot, hogy a házasság után is bűnnek számít, a maszturbálás igen, akkor a sex már nem. A református egyháznak szerintem erre nincs hivatalos állápontja.

2010. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ezt komolyan mondod, hogy megkért a pap, hogy mutasd meg, hogy maszturbálsz? Hány éves voltál akkor?
2010. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16:41.es vagyok. A hozzászólásom a 16:33-as válaszolónak szólt.
2010. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
16:19-es aki kereszténynek vallja magát, az betartja a kereteket. Vagyis minden szexualitás, hacsak nem gyereknemzés bűn. Házasság után lehet csak bármiféle szexuális életet élni, azt is csak bármiféle fogamzásgátló nélkül, mert az egyház azt sem támogatja. Szóval drága keresztényeim, vagy jöjjön 100 baba, vagy tartóztassátok magatokat! Elvégre, Istenért élünk..:)
2010. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen, az önkielégítés bűn, de a házasságon belüli szex nem csak gyermeknemzésre irányulhat, hanem kölcsönös örömszerzésre is. (paptól tudom).
2010. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen nem lenne baba, ha a férfi nem élvezné, de az egyház nem támogatja a védekezés semmien nemű formáját sem.
2010. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16:33 ha kiverem én arra gondoltam, a papotok nem tett erre utalást? 15/f
2010. jún. 26. 18:09
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
a vallásmiatt emberek halnak meg, életek mennek tönkre és minden jót elvesz az embertől szerintem masztizz --jobbanjársz
2010. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
ha fiuvagy verd bele a szenteltvizbe XD
2010. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jó a vallás, jó dolog vhova tartozni, de vannak túlkapások.. sajnos.. :S én se érzem magam igy " teljesérvényű " kereszténynek.. :S
2010. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!