Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg egy plátói szerelem tartott? Szerintetek mennyi az az idő, ami még belefér?

Figyelt kérdés
Lényegében 7 éve, hogy egy srác mindennap az eszembe jut, szeretek vele lenni, szeretem őt. Sok év macska-egér játék után volt meg az első csók, majd nem sokkal utána a szex is. Nem lettem jobban szerelmes, és ő sem, mégis érzem ezt a folyamatos vágyódást iránta. Elvagyunk így barátokként azóta ia sokat beszéltünk, találkoztunk, és én valamiért fájdalmat érzek a lelkemben. Szerintetek el fog ez múlni? 😞
2018. nov. 22. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A világon a leghosszabb? Erről nincs pontos stat.


Amúgy milyen életvitel ez? Random összefekvések a sokéves bohóckodásban meg ilyesmik? Ilyenkor érzem magam öregnek

2018. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jézus faxa, remelem nem.. nekem másfél éve tart, kerültem is, akkor kicsit jobb volt talán.. de kár volt vele találkozni. :/ az én lelkem is fáj, én ezt nem bírnám eddig. Ha sokáig nem látom jobb egy idő után, de 1-1 összefutás újra felkavar mindig. És csak nézek magam elé, hogy mi ez az egész. Sosem volt köztünk semmi. Nem értem mi ez.


2-3 évet adnak ezeknek a hormonoknak, csak reménykedem és élek mint egy zombi kb, míg letelik. De olvasva a kérdésed, talán tényleg szó szerint soha többé nem kellene látnom, akkor lennék jobban. Kár, hogy többször csak úgy futottunk össze és nem rajtam múlt... pl mikor épp jobban is éreztem magán. Utálom az egészet.

2018. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Mármint munka miatt nem tudom néha elkerülni hogy összefussunk, és ezek a néhai találkozások mindig lerántanak vissza. Többször volt már hogy úgy éreztem túl vagyok rajta végre. De aztán megjelent és mindig ugyanott voltam.


Szóval borzalmas nagy erő kell hozza, de ha tudod hogy nem akar téged, akkor teljesen megszakítanam vele a kapcsolatot... tényleg teljesen. az életed megy el melletted és a fiatalsagod. Fölöslegesen. Tudom milyen ez az érzés, sajnos én nem tudom teljesen kiküszöbölni a másikat, pedig már rég jól lennék, ha nem piszkálna fel időnként.

2018. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 éve. A lány játszott velem ez is meghosszabbította. Meg véletlen találkozások és félreérthető viselkedései annak ellenére, hogy párja van/volt. Most, hogy nem látom sokkal jobb. És nekem is lett párom.


És nektek van valami akadálya, hogy együtt legyetek??

2018. nov. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán annyi, hogy mindketten azt éreztük, hogy ez párkapcsolatként nem működne. Túl makacs és karakán személyiség vagyunk mindketten. 😞
2018. nov. 23. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5 - Sosem beszéltetek erről nyíltan?

Én tiszta vizet öntenék a pohárba, főleg ennyi idő után.. Jobb lenne neked is tisztán látni. ÉS ha nem látsz ebben jövőt, én nem folytatnám ezt, ne csessz ki magaddal... :( Az a baj, hogy az én véleményem az, hogy ha bele vagy zúgva a másikba, ezeknek a barátság extrákkal dolgoknak sosincs jó vége és nem működnek. Szerelemben nem szabad elmosni a határokat, én épp ezért nem is is mennék bele ilyenbe szerelmesen, mert csak magammal szúrnák ki. Ez így is rossz helyzet, de ez az egész nem fog engedni kitörni belőle, amíg tart.


# 4 Ugyanez, kapcsolat.


Annyi különbség, hogy (itt én vagyok a lány) ő nem játszott direkt szerintem, de van 1-2 szitu amiről saját magam érzékelésében kételkedem, hogy az több, mint haveri gesztus. Pl piásan egy túl szoros és hosszú ölelése, ölelgetése. Vagy egyszer viccesen beszólogat/ugrat, máskor volt, hogy szó szerint elkapja rólam a tekintetét, mikor ránéztem.

Mikor ketten vagyunk (mert pl véletlen összefutunk) néha van ilyen erőltettet feszkó közöttünk vagy hogy fogalmazzak, amikor látom, hogy vagy csend van épp vagy próbál felhozni valami semmilyen témát, ennek ellenére is idejön hozzám, ha meglát, pedig amúgy nem szoktunk külön beszélgetni egymással, csak társaságban. Vagy nagyot nevet a "vicces" beszólásomon, mikor más egyáltalán nem, és 1-2 ilyen apróság.


Igazából csak az ilyen apróságok miatt nehéz, amikor pl lassan és mosolyogva nézve jön és puszit ad (ezt is egy jó ideje el akartam hagyni, de ő akkor is idelép) Vagy amikor sokszor mosolyog, ha velem beszél. Hülye vagyok, hiszen ezek semmiségek, mégis.

2018. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor fog elmulni, ha hagyod. Amig talalkozol vele es okot adsz ennek az egesz kilodasnak, nem.

Hany evesek vagytok? 7 ev rengeteg, hogy ilyenre elcseszd.

2018. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Próbáltunk "szakítani" de egyikünk mindig belefáradt, és kb felváltva kereatük egymást.

Én 30,ő 29

2018. nov. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!