Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Mikor mondjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Mikor mondjátok hogy egy lány okos?

Figyelt kérdés
Ne csak 1 soros választ. Köszi.

2018. nov. 25. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor elakarom hagyni.
2018. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Amikor nem kell elmagyarázni neki egy olyan egyszerű szó jelentését, mint az, hogy “okos”.
2018. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

De segítek.


Érdekli a világ (ez alatt nem a celebek szerelmi életét értem), nyitott arra, ami körülveszi, van logikája, tud érvelni, beszélgetni, vitázni, és van valamekkora tárgyi tudása (nem kell Mozarttól a medúzákig mindenhez értenie, de egy alap kultúra azért nem árt).

2018. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Olyan lányra mondom ezt a jelzőt, akikkel bármiről tudok beszélgetni (akár tabuk nélkül), így sokrétű érdeklődési körrel rendelkezik, képes belátni ha hibázik, de az igazáért ki tud állni, ezt akár észszerű érvvel alá is tudja támasztani, nem pedig azt a tipikus választ adja egy kérdés miértjére, a "mert"-et. Vannak saját gondolatai, talpraesetten tud viselkedni, és nem kell folyton irányítás alatt tartani, hogy végezni tudja a dolgát (úgy értem tud önállósodni).

Nálam nem a papír mondja meg kit tartok intelligensnek. Volt páromnak, de legjobb barátomnak "csak" egy érettségije van, mégis őt nagyon értelmes és érett tartom.

2018. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha taktikàs ès ezt pozitîvan használja.
2018. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Taktikás? Pl?
2018. nov. 25. 08:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hazudok
2018. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésből és a reakciókból tök egyértelmű, hogy neked miért mondták... :'D
2018. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Rosszul gondolod. Van fantaziám én is tudom mire használják. De itt most konkrétan rátok vagyok kíváncsi. Nem ertem miért kell rögtön betámadni. De jöhetsz hozzám fát pakolni, nincs férfi a háznál, legalább akkor nem az oltással leszel elfoglalva. ;)
2018. nov. 25. 10:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Én akkor mondom a csajra illetve a csajnak hogy okos,ha tapasztalt az életben,érett,talpraesett,megértő,akinek józan az esze,és optimista.Kb ennyi.
2018. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!