Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves lány létemre nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány létemre nagyon tetszik egy 17 éves fiú?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen nyaranta vannak diákmunkások gyakorlaton, idén van egy 17 éves srác közöttük. Eleinte nem gondoltam, hogy ilyen fiatal, mert magas, sportoló és nagyon érett, azt hittem egyetemista, és úgy gyakornok.

Szünetekben nagyon jókat beszélgettünk (politika, művészetek, szakma) és zavarbaejtően okos. Olyan jól beilleszkedett a munkahelyen is, hogy a huszonéves csapatunkkal eljön néha fröccsözni is, külsőleg és agyilag is teljesen beleillik.

Nem tudok vele mit kezdeni, nagyon bejön és tudom, hogy én is tetszem neki. Azt is tudom, hogy ebből semmi nem lehet, mert neki kb. 3 hét múlva megint a töri tz meg a matekdoga lesz az élete.

Ti hogy kezelnétek a szituációt?



2018. aug. 14. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nyári kaland lehet belőle.
2018. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#2...igen, vonzódni egy emberhez arról árulkodik, hogy nagyon buta vagyok
2018. aug. 14. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
#2es válaszoló, igen a 17 éves srácok több, mint fele erre játszik, de az olyanokra egy 22 éves nő rá se nézne, nemhogy komolyan számításba vegye.. ilyen idősen csak ki tudja ismerni ennyire az iletőt.
2018. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Hogy kezelném? Talán lefeküdnék vele párszor, amíg tart a nyár. De nem tudok női fejjel gondolkodni.
2018. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

"ebből semmi nem lehet, mert neki kb. 3 hét múlva megint a töri tz meg a matekdoga lesz az élete"


Ez csak kifogás, miért ne lehetne ettől még? Talán mégse jössz be neki.

2018. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Híre menne melóhelyen ha valami is lenne ebből... többet vesztenék mint nyernél
2018. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Én simán összejönnék vele, nem érdekel, hogy mások cikiznének vagy beszólogatnának, ők nem fontos emberek számomra.
2018. aug. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ásó, kapa, tini kapcsolatok rovat
2018. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok lehet valami ebből
2018. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!