Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, elkezdtem beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, elkezdtem beszélni egy csajjal! Miket kérdezzek tőle kezdetben, hogyan alapozzam meg?

Figyelt kérdés

Miért nincs egy szimplán Ismerkedés topic a gykn?

Tinderen mindketten lájkoltuk egymást, így össze párosított minket. Ráírtam napok után, hogy Szia mit keresel? Erre egy humoros választ kaptam, mire én is humorosat reagáltam, mire reagált. De most nem tudom, hogyan vigyem tovább. Ami nehezíti a dolgot, hogy ő angol, nekem pedig közepes (vagy attól egy picit gyengébb) az angolom.



2018. nov. 26. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérd el a számát és beszéljetek telefonon.
2018. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Jó is lenne ide GYK-ra egy ismerkedős topik. Jó sokat röhögnék, miután a modik távozásakor este 11 után kikerülnének a gyönyörűségesebbnél gyönyörűségesebb humanoidokról a képek, profilok, videók, adatlapok, elérhetőségek, személyi igazolványszámok, személyes infók stb. :D

Ejjj, de rohadtul rühellem az internetes ismerkedést, pfej. Mintha egy fantomnak írnál. Azt se tudod, kinek írsz. Lehet, hogy a másik oldalon egy 60 éves falábú pszichopata szopat.

2018. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Este 11 után a legjobb a gyk, főleg péntek, szombat.

Kár hogy néha van éjszakázó modi, aki lelövi a bulit.


Amúgy nézegess ilyen videókta, nevess szakemberektől


https://www.youtube.com/watch?v=SeSHkJf9BU8


De a legtöbb pszichológus egyetért azzal, hogy a kulcsszó a GYAKORLÁS. Írjál rá 10 lányra egy hónapon keresztül, meglátod, hogy mekkora fejlődésen mész át. Aztán mehet élőben is ám a kommunikáció, nem csak social médiákon :)

2018. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*neves xd
2018. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Általános dolgokról kezdd el kérdezni, hány éves, mit tanul, mit csinál hétvégén, hova jár bulizni, hova szokott járni, mit sportol, milyen filmet nézett, milyen állata van, milyen színű a fala, mekkorát szokott kakilni a reggeli kávé után, miért szokott kecskéket áldozni a sátánnak.

Ne legyél már balfax.

2018. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Szia cica, van gazdád?"

Ez tuti beválik!

2018. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 .:bezzegrégen:. ***** válasza:

Hasonlóan jól működik a "Nekem nincs bajom a nőkkel. Némelyiket pofán kéne verni. Hogy tudja hol a helye. Mit iszol?" :D

*el is határolódom magamtól. fujj.

2018. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem már nem írok neki :c Túlságosan félek a kudarctól...
2018. nov. 26. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi vesztenivalod nincs azzal, ha írsz. Ha nem teszed, meg a lehetőségtől is megfosztod magad.
2018. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerinted ha holnap délután írnék az nem gáz? :/ a sok időeltelés miatt
2018. nov. 26. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!