Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kérdezzek erre rá? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérdezzek erre rá? Vagy túl korai lenne?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni ma egy lánnyal chaten,látásból ismerem csak,mikor kérdezzem meg hogy van e barátja? És csak így konkrétan kérdezzem meg hogy van e barátod vagy valahogy felvezessem a kérdést?
2016. nov. 25. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem attól függ, mi a célod. Ha úgy általánosságban szimpatikus és szívesen beszélgetsz vele, akár barátilag is, akkor idővel úgy is kiderül a beszélgetésekből.

Ha csak esetleges párkapcsolat céljából beszélgetsz vele, akkor ezt a saját érdekedben célszerű mielőbb tisztázni, megkímélve magad attól, hogy beleéled magad olyasmibe, ami nincs.

A legtisztább az lenne, ha egyértelműen közölnéd, hogy szeretnél vele randizni. Ha nem így teszel, könnyen barátzónába kerülsz még akkor is, ha egyébként lenne esélyed.

2016. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz rá semmikor, mert azzal csak azt látja, hogy túl tapadós vagy. Legfeljebb valami olyan kérdést lehetne, amire a válaszában a barátja mellékesen szerepel, vagy nem tudom.
2016. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezünk ilyet, hogy van-e barátja. Tehát semmikor. Randizni hívod és kész.
2016. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írd neki így, "Nem tartalak fel? Nem akarom ha esetleg van barátod, megorroljon rád".
2016. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!