Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A marihuána használat mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A marihuána használat mennyiben befolyásolja a társkeresést?

Figyelt kérdés

2018. nov. 28. 11:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél elítéli, akkor nagyon
2018. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az embereknek több mint a fele rossz szemmel nezi ezt.
2018. nov. 28. 11:43
 3/23 anonim ***** válasza:
Akkor a másik felével kell ismerkedni :)
2018. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem találom azt a felet :D
2018. nov. 28. 11:51
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mikor szoktad elmondani, de azért ezt nem kell az első randin a másik arcába vágni. Első szex után, egy-két hónap ismerkedés után talán már. Előtte nem.


Én is szívtam életemben, de még annyiszor hogy két kézen meg tudom számolni, de a rendszeres fogyasztás zavar nyilván a másiknál a negatív hatások miatt.

2018. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

> Ez a baj, hogy nem találom azt a felet :D


Akkor megválaszoltad a kérdést: nagyon

2018. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
attól függ. ha kéthetente elszivsz egy cigit valami buliban azt a párodnak megse kell tudnia. ha mindennp szívsz az viszont elég gáz. hagyd abba akkor.
2018. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy amikor tesóm naponta többször szívta magát gerelykészre, akkor nem volt barátnője. Mondjuk akkor kb. semmit nem csinált, csak döglött a gép előtt és vicces videókat bámult meg sportközvetítést. Több hónap alatt egy feladat volt rábízva, hólapátolás az udvaron, ami kicsi. Azt sem végezte el, mert fossá szívta magát lol. Azon csodálkozom, hogy egyáltalán kiért a vécére időben.

Viszont van haverom, aki hetente párszor füvezik, neki felesége van.

Tehát függ a mértékétől is.

2018. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Általában hétfőn szivok keveset. Péntekenként meg bong vagy natur cigi.
2018. nov. 28. 12:13
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon is befolyásolja. Eszem ágában sincs füves pasival kezdeni de még sima barátnak sem kéne. Ha később derülne ki kb fél év múlva akkor először próbálnám azt elérni hogy szokjon le róla. Ha nem megy akkor viszlát.
2018. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!