Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölt a fiú, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt a fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmentem a helyi benzinkútra feltölteni a telefonomat. Ott szerencsétlenkedtem meg minden és a srác nevetett rajtam halkan, mondom jól van , többet úgy se találkozunk, mindegy ha már beégtem.

Erre másnap láttam h bejelölt facebookon, pedig a nevemet nem tudta se semmi. Aztan rájöttem h az aláírásomat otthagytam , biztos onnan tudta..

Most ismerkedni akar? Jeloljem vissza vagy hagyjam ? Vagy csak gyarapitja az ismeroseinek a szamat? Nem tudom mit csináljak..

Köszi a válaszokat. Bocsi ha rossz kategoria nem tudm h hova kene rakni



2018. nov. 29. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk köszönj rá.

32/f

2018. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor jelöld vissza és beszélgessetek, ha nem, akkor nem. Ennyire egyszerű.
2018. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom, jóképű a srác, ha egyáltalán felmerült, hogy visszajelöld.
2018. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy túl kellene agyalnod a dolgot, gondolom, csak szimpatikus lehettél neki, ha bejelölt. Tény, hogy vannak "ismerősgyűjtő" emberkék, lehet, hogy ő is ilyen, nem tudom, de számomra elég furcsán hatna, ha megjelölnék olyan valakit, akivel két semleges mondaton kívül semmit sem beszéltünk.Ha téged zavar, hogy megjelöld, akkor utasítsd vissza, ha meg nem zavar, akkor fogadd el ismerősnek, a többit pedig meglátod.
2018. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, bejön-e neked. Ha igen, akkor is vigyázz, lehet hogy csak kiéhezett.
2018. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!