Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a Vietnámi nők/ lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BOY666 kérdése:

Milyenek a Vietnámi nők/ lányok?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyulnak a férfiakhoz?

Milyenek párkapcsolat terén?

Milyenek szexulális téren?

Összességében miben különböznek a többi Ázsiai néptől?

Stb


( Van egy Vietnámi lány az életemben, aki 19 éves és még csak 4 hónapja költözött Magyarországra. Rengeteget beszélgetünk (értelem szerűen angolul) . Nagyon megkedveltük egymást, és minden kezd kialakulni közöttünk. Párkapcsolati tanácsadásra köszönöm, de nincs szükségem, szimplán csak szeretnék egy kicsit többet tudni az ő kultúrájárol szexuális- és párkapcsolati téren és egy kicsit tisztábban átlátni a dolgokat. )


Előre is köszönöm a válaszaitokat! :D



2018. nov. 29. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg Hient :D


[link]

2018. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisbetuvel vietnamiak. Olyanok. Kisbetusek.
2018. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem volt egy vietnámi munkatársam, és elvárta tőlem, hogy helyette dolgozzak, mert szerinte minden nehezebb fizikai munka a férfiak dolga. Még akkor is, ha nekem emiatt 2x annyit kell dolgoznom, mint neki.
2018. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
57%
Gyorsan felejtsd el a dolgot!kibirhatatlan velük!
2018. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos bár már eltelt pár hónap a kérdésed óta, de most válaszolnék.

Én csak a saját példámat hozhatom fel. Én egy vietnámi nővel alapítottam családot 2 éve.


Én 16 voltam amikor megismertem, ő 19. (2014) A Sárkány Centerben volt eladó. Mindenféle ruhát árult, de nagy volt a kínálata zoknikból, ingekből, és nyakkendőkből, ami nálam gyorsan fogyónak számított. Nagyon rendes volt az elejétől fogva, és megvolt köztünk egyfajta vonzódás. Ami, mint a jelen mutatja nem a képzeletem szüleménye volt.

Egy jó évvel a megismerkedésünk után (gyakorlatilag 2 hetente jártam oda, tehát sokat találkoztunk) elhívtam hivatalosan is randizni. (2015) Igent mondott.

Egyszerű párkapcsolatban éltünk több, mint 1 évig. Akkor megkértem a kezét. (2016) Ismét igent mondott.

2017 nyarán házasodtunk össze. Én akkor 18 voltam, ő 21.

Tavaly nyáron pedig megszületett a kislányunk, Xinh Mộng ami annyit tesz "Gyönyörű álom".


Nos...

Hogy hogyan viszonyulnak a férfiakhoz?

Náluk abszolút megszokott a HAGOMÁNYOS férfi-női szerep. Bár ugye a modern világban a nők is dolgoznak, de az tény, hogy nekik a hosszú távú cél az, hogy családanyák legyenek, és csak akkor menjenek vissza dolgozni, ha a gyerek felnőtt. Persze ez nem mindig jön be, és ők is mennek dolgozni mikor még a gyerekek kicsik.

Ők a férfiban a férfit, és a biztonságot keresik. Főképpen érzelmileg, és anyagilag. Nem feltétlenül fizikálisan.


Milyenek párkapcsolat terén?

Nagyjából leírtam.


Szexuális téren?

Teljesen normális. Nincs olyan aberrált fantáziájuk, mint a japánoknak, de nem is olyan fantáziátlanok, mint az európaiak. Tudnak izgalmas dolgokat csinálni, de nincsenek elszállva.


21/F

2019. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Sok boldogságot nektek! Biztosra veszem, hogy ti is egy csodás párt alkottok!


Személyes fejlemények:

December óta párkapcsolatban élünk és, hogy őszinte legyek... Soha jobbat nem kívánhatnék! Egymásra találtunk és hiszem, hogy van közös jövőnk hosszútávon is!✌🏽

2019. febr. 10. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!