Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek azok a sracok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Szerintetek azok a sracok, akik tavol keleti (kinai, vietnami) csajokra hajtanak, azok luzerek, vagy valami komplexusok van? Foleg lanyok velemenyekre vagyok kivancsi!

Figyelt kérdés
tobbszor hallottam, valaki szerint mert kisebb ott alul, de legfokebb mert ok is kisebbek. Ugyanakkor nagyon sok magyar lanynak fekete vagy arab kell, szerintem ezert is nagyon sok feher sracnak jonnek be az azsiai lanyok.

2013. aug. 7. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Akinek nem jönnek be az ázsiai lányok az meleg
2013. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
mert a japán nyelv olyan kawaii :3
2013. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Japán lányokra "hajtok", de megfelelnek nekem a magyarok is. Volt is kapcsolatom és nincs "odalent" probléma.


Hiába próbálsz erre valami általános szabályt találni, nem fogsz. Egyébként pedig amit # 1 mond.

2013. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha fiú lennék, én is "sárga" csajokra hajtanék, mert gyönyörűek!

23L

2013. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez iszonyú butaság :D Azért tetszik valakinek az ázsiai csaj mert kicsi neki? Vagy mert ő kicsi?:D Hát sírok az ilyeneken.


Nekem tetszenek és nem kicsi odalent sőt én sem vagyok kicsi . De talán ezért tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát nekem nem tetszenek. És aki ezért lepontoz az . * .
2013. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] nekem is egy ehez hasonló csaj teszik. Csak nem merek vele járni mert félek hogy ciki lenne, magyar létemre...
2013. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

> [link] nekem is egy ehez hasonló csaj teszik. Csak nem merek vele járni mert félek hogy ciki lenne, magyar létemre...


??? Ciki ??? Lucy Liuval járni ???

Waaaaaw, nagyon menő lehetsz, ha neked ez ciki! :-)

Egyébként, ha a véleményemre vagy kíváncsi:

ne adj mások véleményére! :-) :-) :-)

2013. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ázsiai csajok powaaaa, aki meg az ellenkezőjét gondolja, na az a lúzer.
2013. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!