Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 évesen szűz férfi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 évesen szűz férfi vagyok ez egy nőt zavarhat?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 12:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%
Én nem siránkozom! Csak elmondtam a tapasztalataim a dologról! Elfogadtam, hogy ronda vagyok gazdag sem vagyok így tisztában vagyok, hogy semmit nem tudok nyújtani a nőknek ami mapaság kell!
2018. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

#11: Dehogy vagy tisztában vele. Annyira unalmas már ez "ha nincs pénzem akkor nem lesz barátnőm" szöveg.

Nem amiatt nem jönnék össze veled mert ronda vagy, esetleg nincs pénzem, hanem a szörnyű sajnálkozó, negatív stílusod miatt. Szedjétek már össze magatokat! A nőknek FÉRFIAK kellenek.

2018. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha visszaolvasol rájössz,hogy több évi kudarc után alakult ki ez a kép bennem,és nem mindjárt így kezdtem neki! ;)
2018. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Igen, így van, ahogy írta ez egyik kolléga. Ha gyenge vagy és nem bírod a visszautasítást, akkor ez a vége. Letaposnak. Mint téged 43%-os. És egy ördögi körben vagy. 0 önbizalmad van gondolom és elviselhetetlen önmarcangoló személyiség lettél.
2018. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Olyasmi lettem igen! Nem az,hogy nem bírom csak ami nem megy azt nem erőltetem! 6 év elég volt rá,minek folytassam ezt még tovább? Elfogadtam a valóságot ennyi!
2018. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
Elküldött vagy 2 csaj? Vagy hánynál próbálkoztál be őszintén?
2018. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%
Őszintén? 40-50 biztos volt,ebben volt személyes,illetve társkereső!
2018. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 he84 ***** válasza:
60%
Nem minden nőt zavar, engem nőként biztos nem. Ha az adott nő normális, tehát nem felszínes, nem kényes, nem éretlen, akkor nem lesz ellenére. Bár attól is függ, hogy mennyire hajlik az adott férfi arra, hogy valóban szeretne-e valakit, tesz-e érte, vagy sem és nem fél túlzottan, főleg nem hónapokig. Úgy értem, nem jó az, ha hónapokig ugyanolyan félénk, mint az elején, gyakran bizalmatlan, pedig már ismerkedtünk, ha soha nem kezdeményez semmit, ezek mind nem jók. Jártam már úgy, hogy ismerkedtem korábban egy férfival, gyakran volt félénk, nagyon ritkán és csak kicsit kezdeményezett beszélgetést, mondta hogy szimpi vagyok neki és idővel akar többet is, ám legtöbbször panaszkodott is. Adtam neki tényleg jó tanácsokat kettőnket illetően és úgy általánosságban rajtunk kívül is. Ám nem igazán haladt benne semmit, vagy csak néha alig, átmenetileg és idővel kissé visszaesett. Volt köztünk 3 tali is, abból az első 2 csak séta és beszélgetés, a 3. talin vendégség is volt és nem mert semmit se lépni, pedig már pár hónapja ismerkedtünk, többször beszélgettünk neten át, tudta jól mit szeretnék idővel és félig tudatosan ő is akarta, de nem merte. Mindez hónapok múlva és kiderült, hogy továbbra is bizalmatlan volt velem, mondta hogy senkiben se tud bízni, még egy régi jó lány barátjában sem bízik teljesen. Én sokat segítetem neki előtte hónapokig, majd inkább feladtam, elköszöntem, elmondtam miért és többé már nem talizunk, nem beszélünk. Aki ennyire nem képes semmire, de mégis akarná, az nem az én hibám, főleg nem hónapokon át.
2018. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
20%
Ige, ideje összeszedni magad, ha akarsz is valamit és férfiként viselkedni nem macskajancsiként. :D
2018. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az összeset zavarja, és nem is fognak összejönni veled. Aki az ellenkezőjét állítja, az hazudik.
2018. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!