Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy a lányok nem szeretik a felnőtt szűz férfiakat?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok és szűz, azt mondták nekem ha valami csoda történik és valaha lesz barátnőm akkor nehogy bevalljam hogy szűz vagyok mert elhagy. Lányok ez tényleg igaz?? Kérlek az igazat írjátok csakis az igazat.

2018. ápr. 13. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem a szüzességed lesz a legnagyobb probléma, ha nem akarnak veled összejönni.
2018. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most tegyük fel hogy valami csoda történik és tetszek egy lánynak de nem tudja hogy szűz vagyok. Ilyen esetben valóban titkolni kell??
2018. ápr. 13. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mióta van a férfiaknak szüzességük?
2018. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nincs olyan, hogy "a lányok", mindenki mást vár egy kapcsolattól, nem vagyunk egyformák. Van, aki elvárja, hogy a párja tapasztalt legyen az ágyban és van, akinek ez nem fontos. Én személy szerint azt szeretném, hogy a leendő párom is szűz legyen, mert én is az vagyok.
2018. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha nem akarsz kapcsolatot, akkor nyugodtan titkolózz csak. Hazug és titoktartó emberrel ki akarna kapcsolatot?
2018. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem érdekel, én is szűz vagyok. De ha hazudik, akkor vége. Akkor dugja meg a haverjait, akiktől ilyen ötleteket kap.
2018. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
#3 és a nőknek egyenjogúságuk?
2018. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Normális ember nem fog ebből ügyet csinálni. Én úgy vesztettem el a szüzességem, hogy a barátnőm meg se kérdezte, hogy szűz vagyok e vagy sem, szóba se került, mert nem az érdekelte ,hogy szűz vagyok e vagy sem, hanem szimplán velem akart lenni és kész.
2018. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nálam úgy volt hogy hazudtam hogy nem vagyok szűz és amikor kiderült, mondta hogy jó lett volna ha elmondom mert akkor emlékezetesebbé tette volna
2018. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
A lányok a legjobb férfiakat akarják és azok értelemszerűen nem szűzek ebben a korban, mivel rengeteg nő érdeklődik irántuk. Szóval hallgass arról, hogy szűz vagy, ha nem akarsz hazudni.
2018. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!