Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 23 eves baratnomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcipan0q1y kérdése:

Mit vegyek a 23 eves baratnomnek karanyonyra karkoto nyaklanc ora off?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Egy Clinic kozmetikumot. Alapozót vagy púdert vagy szempilla spirált. Vagy egy márkás matt rúzst.

Vagy fülbevalót vagy bármilyen ékszert üvegből innen:

[link]


Esetleg egy parfümöt, pl. : Calvin Klein, vagy bármi egyéb, amit szeret


vagy egy jó könyvet pl. Márai Sándort, vagy Almási Kitti egyik könyvét, azok abszolút nőknek valók.


Vagy bonprix-ról rendelj neki egy jó fürdőruhát, vagy ugyan onnan egy ágyneműt.


Én ezek közül bárminek és bármilyen árkategóriában örülnék.


Az ékszerek, amiket linkeltem (üveg) nem drágát, de nagyon szépek


de ha beírod, hogy kézzel készített ékszerek a Google rengeteg ilyen nem drága de szép, és kézműves cuccot ki fog adni.


Én nem hordok órát, arany, ezüst nyakláncot, karkötőt, de a felsorolt cuccok közül bermályiknek nagyon örülnék.


Illetve: ha szeret sütni, akkor pl. szilikon sütiformákat, azok elég drágák, én pl. annak is tök örülnék.


Vagy Ikeába elmész, ha pesti vagy, és otthontárgyat: lámpát, vázát, szőnyeget, gyertyát tartóval, képkereteket, bármit, ami ott van, minden nő imádja az Ikeát.

2018. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

"minden nő imádja az Ikeát."


én pl. feldugnám a férjem ánuszába, ha hazaállítana egy vázával, vagy egyéb porfogóval.

2018. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked kéne ismerni a barátnődet. Idegenek maximum egy rakás elcsépelt klisét tudnak felsorakoztatni. Én pl lego-t meg puzzle-t veszek a 24 éves barátnőmnek, mert tudom hogy ezeket szereti. Lehet a tied elküldene ilyesmivel anyádba.
2018. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!