Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen udvarlásnak számit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen udvarlásnak számit?

Figyelt kérdés
Postán nállunk van egy fiatal eladó lány,mindig amikor megyek rám akarja eröltetni a sorsjegyeket. Nemrég elegem lett ebből,mert amúgy nem tartom szerencsés embernek magamat,kb elbuktam már mindenem az ilyen sorsjegyeken,meg tippmixen.De tegnap azt mondtam neki hogy okés fogadjunk akkor,megveszem az összes sorsjegyet itt és ha nem nyerem vissza az árát akkor randizik velem,ha többet nyerek mint amit kifizettem,akkor az összes az övé. Kicsit gondolkodott,de utána belement.Ide adta a sorsjegyeket és az ablak mellet elkezdtem kapargatni.12db sorsjegyből 1db nyert azon is csak 300ft volt. Visszaadtam neki a sorsjegyeket és oda adtam a névjegykártyám.Ha nem szószegő akkor majd hiv.?
2018. dec. 1. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Persze. A névjegyedet. Aztán beültél az Aston Martinba és elhajtottál a klubba inni egy vesper martinit. Rázva, nem keverve.


Szerencsére azt nem buktad el bakkarán (akarom mondani tipmixen és sorsjegyen a postán).


Szép álom James, ideje felkelni.

2018. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ma 09:54


Miért 1 névjegy kártya akkor nagy durranás a mai világban? Te hol élsz? 500ft-ba kerül nállunk 25db névjegykártya. És mivel én pc szervizeléssel foglalkozom,mindig van nállam.Sportkocsim nincsen.

2018. dec. 1. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Igazad van! Nem nagy szám, bárkinek lehet.


Az egy másik kérdés, hogy kb mint az ufókra, úgy szoktunk manapság egy egy meetingen nézni arra, aki névjegykártyát osztogat, mert kb a kutya nem használ manapság (minek, már a tárgyalás meghívó is elektronikusan ment ki).


Az ilyen átadtam a névjegykártyam dumát pont azok nyomják, akik álmodnak egy ilyen életről, de nagyon messze vannak tőle. (Tudod, aki szerint a manager = főnök)



De megyek is, mert csipognak a személyhívómon 😀

2018. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Névjegykártyát osztogatni nem luxus szerintem,és ilyen helyzetben meg abszloute nem.Pl egy barátom tető javitással foglalkozik,és állandóan osztogatja a névjegykártyákat,akkor ő v mi milliomos? Egyébként én sem minden második embernek adok,csak akkor adok v kinek ha mondjuk látom hogy van értelme,ha a helyzet úgy hozza.Tehát ha beszélgetésbe elegyedek v kivel és szóba hozza hogy elromlott a számitógépe.De ebbe a helyzetbe szerintem ez volt a leggyorsabb megoldás.Szerintem nem csak álom mert kivitelezhető. Szerintem az-az álom hogy tini lányok amerika sztárocskákról álmodoznak hogy egyszer majd találkoznak velük személyesen.
2018. dec. 1. 10:20
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Nálam. Nálunk.

Ez olyan alapszint a helyesírásban, amit egy általános iskolás is tud. Vidéki, tanulatlan suttyók szokták rosszul írni, de még mondani is. (Nem, nem tartom a vidéki embereket suttyónak mind, sőt.)


Ha én lennék a postán dolgozó nő, eszembe se jutna hívni téged, örülnék, hogy kimentél az üzletből, és már dobnám is ki a névjegyet. Egyrészt beteges a viselkedésed, amit reagáltál a neki kötelező sorsjegy ajánlgatásra, az előrevetíti azt is, hogy a párkapcsolati problémákat hogy oldod meg. "Megteszem amit kersz, de akkor te meg..." Kellene a francnak egy ilyen túlzásokba eső, zsarolós idióta.

Másrészt ha tetszene egy pasi, akkor sem hívnám fel sose elsőnek, mert nő vagyok, és az is akarok maradni egy párkapcsolatban. Keressen ő, én meg kedvesen örülök a hívásának, de mindenképp ő kezdeményezzen.

2018. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 10:29


Miért az nem beteges viselkedés hogy az eladó állandóan rám akarja eröltetni a sorsjegyeket?

2018. dec. 1. 10:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg eleve egy értelmes nő nem mond igent erre,és miért az én hibám hogy igent mondott rá?
2018. dec. 1. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen értem így is, amit ír a hármas válaszoló és egyet is értek vele.
2018. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

"Miért az nem beteges viselkedés hogy az eladó állandóan rám akarja eröltetni a sorsjegyeket?"


Normális vagy?! Neki ez a munkája. Nem azért tukmálja, mert beteges a viselkedése, hanem mert el kell adnia. Van, ahol rá is szólnak, ha nem kínálja minden vevőnek.


"Meg eleve egy értelmes nő nem mond igent erre,és miért az én hibám hogy igent mondott rá?"


Értelmes nő nem kötekedik elmebetegekkel, hanem rájuk hagyja a dolgot, hogy hamarabb szabaduljon, és ne essen bántódása. Nem azért mond igent, mert randizni akar. Hanem mert leveszi, hogy nem vagy százas, és szeretne megszabadulni tőled mielőbb.

2018. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Meg eleve egy értelmes nő nem mond igent erre"


Nem? Mi volt a feladata a munkahelyen? Hogy minel tobb sorsjegyet eladjon. Ezzel az igennel eladta mindet, es megszabadult egy idiota zaklatasatol is. Nagyon is ertelmes, nem is csinalhatta volna jobban.

2018. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!