Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már udvarlásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már udvarlásnak számít?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy srác aki tetszik. Egyik nap megjegyezte, hogy "hmm de csinos vagy".

Amúgy soha nem mondott még ilyet, pedig már egy pár hónapja próbálok legalább baráti viszonyt kialakítani vele(szerencsére sikerrel, de elég nehéz mert ritkán találkozunk).

Gondoltam már arra, hogy elhívom valahova, csak nem merek lépni.


2014. szept. 25. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen
2014. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mit jelent az, hogy részben?
2014. szept. 25. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Nekem mondják idősebb nős férfiak is, ismerősök hogy csinos vagyok. Nem udvarlás, de mindenképpen jó jel. :) Szerintem nincs abban semmi, hogy elhívod, főleg ha már valamennyire sikerült kialakítani egy baráti viszonyt.
2014. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!