Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne normális szexpartn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne normális szexpartnert találni? Van valami normális oldal?

Figyelt kérdés
Személyesen nem, Tinder kilőve. Hol lehetne még máshol?

2018. dec. 2. 02:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Prostik kilőve, mert sok olyan nő van aki szeret szexelni anélkül és simán összejár olyannal, aki bejön neki.
2018. dec. 2. 02:48
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szexneked.hu, bár innen végül nem feküdtem le senkivel, badoo, bár onnan végül csak egy emberrel volt kapcsolatom, meg egy másikkal végül nem jött össze, OkCupid.com, ott leginkább külföldiekkel lehet ismerkedni, egy emberrel volt rossz tapasztalatom, de innen sokkal többet ismertem meg, és a többiekkel nem volt baj. Viszont az utóbbi kettőnél elég sokan eltűnnek 1-1 éjszaka után.
2018. dec. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem találsz a környezetedben? Az azért emberibb lenne, őszintébb. Biztosan találsz valakit, akire ránézésre működik a kémia.

Nem bántás volt!!

2018. dec. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem ismerek senkit. Én az a szürke kisegér vagyok, aki nem mozdul semerre. Még bulizni se járok, mert nem az én világom. Nem szeretek túlságosan emberek között lenni.

És mivel ez miatt még egy barátnőre sem sikerült szert tennem, abban bíztam, hogy valami szimpátia alapján találhatnék. De már nagyon kezdek belefáradni az egészbe.

2018. dec. 2. 04:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem szürke kisegér, és tegyél róla, hogy legyen ismeretséged.

Volt idő, mikor ilyen voltam én is, ilyen enyhén depressziós.

De valahogy az idő begyógyította a sebeket (még nem egészen)

és mosolygósabb lettem, tudok ülni csak úgy a padon, és nézni, milyen méltósággal ér földet a falevél, pedig nincs is szárnya. A borongós, szomorú embereket kerülik, mert ugyan kinek van kedve vigasztalni, gyámkodni, Terézanyuskodni, mert az nagyon macerás.

Indulj ki a világba, mosolyogj rá minden szembejövőre, és meglátod,legalább hárman visszamosolyognak. A többi hülyének tart, de ez legyen az ő problémájuk.

Mióta nyitottabb, derűlátóbb vagyok, ragadnak rám a férfiak. Eddig mind kiesett a rostán, mert ha burkoltan is, de szexpartnert kerestek bennem. Az sértő egy nőre, hogy csak ennyit látnak benne.

Minden jót, igyál egy kávét, és menj az emberek közzé.:)

2018. dec. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Legalűbb reagálj a kommentekre gyakram, és akkor hátha akad itt egy lány akinek bejön a stílusod, életformád, gondolkodásod. Az eszement részeg bulizás nem minden lány álma. Lányok között is van aki használja az agyát, mert van neki. És írj privátokat a lányos hozzászólásokra.Kérd hogy jelezzék a nemet, és a kort. Ha már élőben fosol szólni egy lányhoz, a buszon, villamoson, vagy bárhol. Gyakran hallom lányoktól, hogy szívesen ismerkednének, de a sok bal....asz gyerek nem mer odamenni hozzájuk. Hát menj oda! Nem harapnak meg! (Csak az ágyban!) :-)

F/60

2018. dec. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En kettot tinderrol, egyet badoorol szedtem ossze. A tinderen van meg a legtobb eselyed pedig ilyen kapcsolatra.
2018. dec. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Gyk

Smpixie

Eropolis


Ezeken találtam 😉


42/F

2018. dec. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Innen már gyakoriról volt egy csaj, de 80 km-re lakott tőlem. A küllemével nem volt problémám, viszont anyuci pici lánya volt, így nem akart a hátuk mögött utazgatni, én meg nem mehettem volna oda, még mielőtt valaki írja.

2 alkalommal volt itt, kb 1 hónap különbséggel.

Aztán hetekig, hónapokig hitegetett, végül teljesen össze vesztünk.

Ez a hitegetés abból állt, hogy lebeszéltük, na akkor jön, erre mikor jött volna, előtt való nap közölte, hogy még se.

2018. dec. 2. 12:45
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja és nem azzal volt baja, hogy szar lett volna a szex, mert akkor eleve el se jött volna a második alkalommal, csak így 80 km-er neki valamivel több volt mint 2 óra.

És azt mondta, hogy nem akar ilyen messzire utazni.


Amúgy elég duci csaj és mindig is panaszkodott a kinézetére, hogy kinevetik, stb, volt pasija megcsalta.

De én nem nevettem rajta, de elvileg mikor még egyetemre járt, akkor a metrón is nevettek rajta állandóan, meg ott náluk is nevetnek rajta. Szerintem kimozdulni se nagyon szeret.

2018. dec. 2. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!