Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megismertétek a jelenle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismertétek a jelenlegi párotokat, szinglik voltatok, vagy előző kapcsolatban voltatok?

Figyelt kérdés

Ha szinglik, mennyi ideje?

Ha kapcsolatban voltatok, mennyi idő telt el a szakítás után, míg összejöttetek vele? (Nők esetében) hogyan adtátok tudtára az illetőnek, hogy most már eséllyel próbálkozhat?



2018. dec. 2. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Össze jöttem a lánnyal, közben még meg volt az előző párom úgy két hónapig. Külön városban laktak, igy nem zavarták egymást. Végül, elvittem a páromhoz a lányt bemutattam, ő az akire lecseréllrek és pont.
2018. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretem a párom, de úgy érzem, nagyon szerelmes vagyok, az egyik munkatarsamba. Senkinek nem mertem elmondani, csak az egyik legjobb barátnőmnek, aki azt mondta, hogy ez nem egészséges amúgy se, hogy egy kapcsolatban így érzek. Nem tudom hogy hullámvolgy e, de ha úgy alakul hogy szakítunk, én legalább 3-4-5 hónapot szeretnék várni.
2018. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
16voltam és szingli. A mi történetünk hosszú és kacifántos, 3év telt el mire összejöttünk. Az akkori exemmel vége lett a kapcsolatomnak, és így összejöttem a jelenlegi párommal.(szakítás után) 2és fél éve vagyunk együtt.
2018. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam és szingli sok-sok éve. Nem volt közben semmilyen szexuális kapcsolatom sem. 17 éves koromtól 25-ig volt ez a szingliség. Közben egy érzelmi ragaszkodásom volt két-három éven keresztül egy fiúhoz mindössze, aki miatt minden próbálkozót elhajtottam évekig, pedig az a fiú csak egyetlen randira hívott el. Amikor végre lett komoly kapcsolata három év után, akkor tudtam elengedni, és egy fél évre rá kezdtem el randizni, ahol a harmadik randipartnerem a párom volt, és egyértelmű volt, hogy nem is lesz több randipartner:-) Már 9 éve együtt is vagyunk.


Környezettanulmány céljából engem is érdekelnek a válaszok.

2018. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerkedtünk, én 14 voltam, épp eldöntöttem egy szakítás után, hogy ezeket a tini fiúkat és kapcsolatokat hagyom a francba és csak potenciális férjjelölttel jövök össze már. Ő 25 volt, szingli.


Amikor összejöttünk, 18 voltam, ő 29, egyikőnk sem váltott közben családi állapotot. 10 éve vagyunk házasok. 😊

2018. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

30 voltam, a lànyom apjàval épp mentünk szét.

Azóta eltelt 4 év, boldog vagyok.

2018. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban voltam amikor meg ismertem a jelenlegi párom. Kb 10e éve ismerem es egy éve jöttünk össze...amikor össze jöttünk nem volt senki komoly.

Nem adtam tudtára, Ő közbe elvalt és csak megtörtènt.

N27

2018. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 honapja voltam szingli amikor megismertem a paromat.
2018. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban voltam, de ha jobban belegondolok, az csak gazdasági érdekközösség volt. Előtte 1 évvel szakítottunk, már akkor is 1,5 éve nem volt szex, de fél év múlva újra összeköltöztünk, mert a szüleinél nem volt fűtés, én meg a 70 ezres közalkalmazotti fizetésemből nem tudtam egyedül fenntartani a házat. Szóval visszaköltözött és méh egy évig lakott nálam, de ez csak az ő fejében volt kapcsolat, nem tudom hogy nem tűnt fel neki, hogy pl. nem fekszem le vele. Szóval együtt éltünk, de csak érdekből, ezzel mondjuk ő nem akart szembenézni. Akkor se, amikor közöltem vele, hogy beleszerettem valakibe. Ez egy év után volt, 3 hónapig ismerkedtem a sráccal, az első komoly csók után megmondtam az élettársamnak, mi a helyzet, de nem volt hova mennie, ezért még fél évig nálam lakott, én meg az új pasihoz jártam szexelni. Hát elég gusztustalan, gondolom le is leszek pontozva, nyilván jobban hangozna, ha utcára tettem volna azonnal és nálam szexeltünk volna, de nem volt állása, ezért nem küldtem haza a fűtetlen lakásba anyuciékhoz. A srác onnan kezdve vett nagyon komolyan, hogy bevallottam az élettársamnak mindent, addig is napi szinten tartottuk a kapcsolatot hónapok óta, de addig nem feküdtünk le egymással. 10 év és egy gyönyörű kislány lett belőle.
2018. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

majdnem napra pontosan 11 honapja voltam szingli, de csak 5 honappal kesobb kezdtunk alakulni es jottunk ossze,ez volt fel eve

21/L

2018. dec. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!