Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is türelmetlen vagy kellően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te is türelmetlen vagy kellően megismerni a másikat ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Rohanó világot élünk, meg kell felelnünk a munkahelyen, magánéletben, rengeteg minden ránkszakad ami miatt nincs elég energiánk arra hogy kitartóak legyünk megismerni a valós oldalát az adott személynek. Inkább az első pár furcsaság után menekülünk, holott lehet, hogy csak épp rossz passzban van, amúgy meg egy főnyeremény lenne.
2018. dec. 3. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én is ezt tapasztalom. Vagy én vagy a másik fél türelmetlen(ebb) egy kicsit...
2018. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is így jártam, már az első randin elkezdtem járni valakivel, csak mert annyira el akartam már mondani magamról, hogy én is kapcsolatban vagyok. Aztán meg a a szüzességem elvesztésén is túl akartam már lenni, mert milyen ciki volt, hogy én még az vagyok, de ő még nem volt kész rá, és ezt a problémát nem is tudtuk rendesen megbeszélni, szóval eleve a kommunikáció sem teljesen úgy működött közöttünk, ahogy az egy kapcsolatban elvárható lenne. Közben a vonzalom meg így szép lassan meghalt bennem. Úgyhogy ezt jól elkapkodtam, csak az érdekelt, hogy ez meg az legyen már meg végre, és nem az, hogy minél tartalmasabban éljem meg a helyzeteket, de legalább tanultam belőle, most már türelmesebb vagyok a férfiakkal több tekintetben is. 22/L
2018. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, pedig lassan egy éve nincs komoly kapcsolatom. De olyanba nem is akarok beleugrani, ahol nem érzem, hogy a másikkal tényleg egy egészséges, felnőtt kapcsolatot tudnánk kialakítani. Szoktam nem nagyon jó, de nem kimondottan rossz első randi után adni még egy esélyt a dolgoknak, még ha nincs elsőre eget rengető vonzalom, akkor is.
2018. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Aki türelmetlen megismerni a másikat, ami több évbe is telhet, annak minek kapcsolat úgy őszintén?


Sokan saját magukat se ismerik és elvárják, hogy a másik csak úgy szeresse őt, miközben ő pedig utálja magát.


MINDIG arra van időnk, amire szánunk, amire akarunk.

2018. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok türelmetlen, bár a párom megismeréséhez elég volt egy este.
2018. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont azt látom, hogy aki a kezdeti jelek ellenére folytatja, az az idejét pazarolja. Egy hosszú kapcsolatban se lesz mindig jó passzban.
2018. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom hasonlóan működött. Érettségi időszakban ismerkedtem meg az exemmel, aki mindent azonnal akart. A második hêt után nála aludtam, a harmadik randin már pettingeltünk, pedig szűz voltam. (Én dőltem be neki, nem akartam sokáig várni, és zavart, hogy teljesen tapasztalatlan vagyok). Őt egyáltalán nem érdekelte, hivy stresszes helyzetben vagyok és az érettségire igenis kellene tanulnom, nem bírta ki, hogy az érettségi hetében ne találkozzunk. A szüzességemet alig két hónap járás után vette el, ez volt a második esély, mert meg volt róla győződve, hogy nem vagyunk egymásnak valóak. Két napoal később szakított velem... két hónap alatt szerinte annyira kiismert engem, hogy tudja, nem lehetnénk együtt... Előfordul az ilyen.
2018. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én türelmes vagyok, de vannak olyan dolgok, amik nem türelemhez kötődnek, és akár gyorsan is rájössz, hogy semmi értelme ezt tovább erőltetni. Pl ha vmi sarkalatos kérdésben nem értünk egyet, hiába vagyok türelmes, később sem fogunk egyet érteni. De várni egy kicsit, mert a másik nehezen oldódik, az nekem nem probléma.
2018. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok türelmetlen, csak kíváncsi, az más. De aki türelmetlenül rohan az ismerkedésben, azzal rövidre szoktam zárni a dolgot.
2018. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!