Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a pasi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a pasi tényleg 15 perc alatt a chat-ről, az ágyba tudja szólítani a nőket?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem úgy tűnik, hogy semmi extrát nem csinál. Ilyen megszólítószövegeket ír, hogy "Szia, szerinted a Boci csoki vagy a Milka a legfinomabb?" Szerintem ebben nincs semmi egyedi. Utána meg elkezdi a szexre terelni a szót és leírná mit csinálna vele az ágyban, igazából a férfiak 70%-a kb. ugyanezt csinálja. Ebben nem látok semmi művészetet.

Szerintetek tényleg egy puncimágnes ez? Titeket az ágyba tudna szólítani chatről 10-15 perc alatt ez a pasi?


2018. dec. 3. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szegénynek eléggé siralmas a feje. Álmában tud felszedni csajokat.... Ez egy ratyi.
2018. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Ezeknek nagyon bunkó kapitalista arcuk van: csak a teljesítmény és az egó, gusztustalan és nagyon sajnálom, hogy az ilyeneket engedték népet nevelni.
2018. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, ezt énis láttam. ráir a cseten valami randaságra aki már két éve ott rohad és alig várja hogy ráirjon valami pasi mert már bárkivel elmenne. marhanehéz.
2018. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony iskolázottságú, igénytelen gyári szalagmunkás vagy kisbolti eladó nőknek talán még bejöhet, de csak ha tényleg nagyon igénytelenek és ostobák.
2018. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Az a no aki 15 perc utan bugyit lehuzza az olyan is

Bahh

2018. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Agyhalott nőknél esetleg, de abban sem vagyok biztos.
2018. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ez egy 8 éves videó
2018. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg az "olyan" nőket, azok meg a púpomra sem hiányoznak...
2018. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!