Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha egy férfinek van párkapcsolata? (30-as pasi)

Figyelt kérdés
Ne olyanokat írjatok hogx meg kell kérdezni... Külső jelekre gondolok, vagy viselkedés, bármi.

2018. dec. 4. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Vedd jelnek, hogy ha fingod sincs róla, és nem környkezett meg, van. (Vagy nem érdekled.) Tessék, hülye kérdésre hülye válasz.
2018. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Ha nem érdekli a pasast, akkor szerintem tökmindegy, hogy az egyedülálló vagy sem. A gond akkor van, ha érdeklődik, de nem tudni vagy esetleg direkt nem mondja el, hogy kapcsolatban van.

Szerintem ha elkezdetek ismerkedni, találkozgtni és valahogy kevesebb ideje van rád, mint lehetne, vagy bizonyos helyeket nagy ívben kerül, ha együtt vagytok, az elég gyanús.

2018. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Mégis milyen külső jelekre gondolsz? Pókhálós a slicce? Ha érdekel, próbálj közeledni, esetleg burkoltan érdeklődni az ismerettségi körben, hogy szabad-e.
2018. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Lehet, hogy jobb a kisugárzása (is). pl 40 éves pasi legalább 5 évet visszafiatalodott, amikor több hónap kimaradás után újra lett barátnője. A ráncai is kisimultak, meg úgy sokkal jobb ránézni, sokkal életteltelibb.
2018. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Ez nem annyira szép dolog, de én mondjuk megpróbálnék egy-két pillantást vetni a telefonjára. Párommal jó pár éve együtt vagyunk de mégis egész nap írogatunk egymásnak. Ha gyakran üzenget a telefonján, esetleg ki tudsz venni egy női nevet vagy szivecskéket vagy beállított becenevet a beszélgetésben akkor nyilván van párja.

De egyébként a viselkedésből is lehet egy-két dolgot látni. Ha mondjuk abszolút nem érdeklik a körülötte lévő nők, nem néz meg senkit, nem flörtölget senkivel akkor valószínűleg elég komoly kapcsolatban él.

2018. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Kiegyensúlyozott, magabiztos, megcsinálja önmaga a dolgait, van, aki sűrűn, hosszan telefonál, SMS-ezik, poénkodik nőkkel, de érződik, hogy nem ad bele mindent.
2018. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni.


Miért ennyire nehéz egyeseknek a nyílt, őszinte kommunikáció? Egy kapcsolatban is inkább kitalálósdit meg gondolat olvasósdit játszanál?

2018. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mikeXxX ***** válasza:

5# Ez egy nagy baromság !

Ismerkedhet is vagy sok ismerős chatel vele.

2018. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En onnan jottem ra hogy volt egy (kozos ismerosunk) fodrasz akihez mindig utolsokent zaraskent jart mert a csajszi velunk egy varosban lakott a hapsijaval. Ez idaig nem is volt erdekes, csak miutan egyik pillanatrol a masikra osszevesztek a csaj hapsijaval az exem, mint kiderult allitolag ramozdult az exem. Ez utolag derult ki de ezt kovetoen a fodraszait egy ket honapos turnusban cserelgette, majd mikor kozosen setaltunk a varosban talalkoztunk ket csajjal akik nagyon lestek engem majd utanam is neztek. Kiderult hogy kurogatta az egyik kislanyt es ok meg meglepodve lattamoztak hogy van noje ennek a hapsinak akit felvallal. Ez itt lett buko, majd volt neha egy ket hosszabb telefonalasa mikor tudtam h massal beszel mert a haverjaival maskepp szokott. Soha nem kutattam utana. Sem a telefonjaban.

De o betegesen feltekeny volt ram. 30 korul volt exem is akkor. 30-32eves

2018. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs kicsit ertelmetlen. Az a ket csaj kozul az egyik a fodrasza volt.
2018. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!