Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti meddig tároltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti meddig tároltátok a volt párjaitok erotikusabb jellegű képeit?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy még egészen fiatal koromban (kb 18 évesen) összejöttem egy fiúval, akivel nem lett volna szabad, ugyanis súlyosan beteg volt. Nem mertem elhagyni, mert akkor mániákusan azzal ijesztgetett, hogy ha megteszem, megöl... Állandóan rombolta a lelki világomat, folyton más nőkhöz méregetett, és megállás nélkül "olyan" képekért könyörgött/zsarolt. Addig csinálta, amíg nem kapott ilyen képeket.

A gondok ezekkel ott kezdődtek, mikor elhagytam, már nagyon kikészített és beláttam, nem bírom tovább mellette. Inkább kelljen előle menekülnöm, de mellette ugyan nem maradok. Akárhogy féltem tőle, hogy bántani fog, elmenekültem. Rengeteget zaklatott engem is, a barátaimat és némelyik családtagomat is, pletykákat terjesztett rólam, megmondta nekem, el fogja érni hogy ne maradjon semmim és senkim, hogy utána visszamenjek hozzá. Hát ez a terve nem jött be, eltelt jó pár év, azóta boldog kapcsolatban élek a vőlegényemmel, az életemben minden rendben.

Kb fél évente-évente újból megmutatja magát valahogy, ahol csak tud, elér, de én sosem adok neki választ, ignorálom.

A napokban felmerült ez a téma egy lány baráti társaságomban és eltűnődtem azon, hogy mi van akkor, ha a mai napig megőrizte azokat a képeket? A szakítás után azt mondta, akkor fogja majd felhasználni, amikor majd igazán nagy fájdalmat okozhat nekem. Néha megijedek, és eltűnődöm, van-e olyan beteg, hogy azóta is őrizgeti azokat a képeket és csak arra vár hogy ellenem használhassa fel őket?! Például elküldi őket a mostani főnökömnek, vagy hasonló...

A vőlegényem szerint ez a félelmem alaptalan, azóta 7 év telt el, és csak nem olyan beteg, hogy annyi ideig tartogassa a képeimet. Én azonban nem vagyok ebben olyan biztos, hiszen mint már írtam, időközönként próbál elérni még engem...


Mi a véleményetek?

25/L


2018. dec. 6. 21:49
1 2 3
 1/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%

Szakítás után 2-3 nappal töröltem mindent. Képeket, doksikat, zenéket, üzeneteket, a saját mappáját, ami cuccokat a gépemen tárolt, egyszóval mindent, ami létezik.

Egyébként ezt a fanatikus formát egészen véletlenül nem Petikének hívják?

2018. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Két lány küldött nekem az életben meztelen képet magáról. Az egyik 8, a másik 3 éve. Az egyikkel már nincs kapcsolatom 5, a másikkal 3 éve és megvannak a képeik természetesen. Soha eszembe nem jutna felhasználni őket bármire, egyszerűen csak néha visszanézem őket, évente egyszer-kétszer mondjuk. Csinos csajokról van szó, akikre büszke vagyok, hogy valaha voltam velük.
2018. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
És véletlen nem itt ismerkedtél meg Petikével? Mert az egy beteg állat.
2018. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Hű...ez kísértetiesen hasonlít az én sztorimra...mondjuk nálam nem játszott az,hogy megöl,de zsarolt azzal,hogyha nem küldök képet, akkor kiteszi a meglévőket. Első válaszoló az én "lovagomat" is Petinek hívták... remélem,hogy ez csak egy rossz egybeesés.
2018. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem itt ismertem meg, hanem egy középiskolába jártunk és amúgy Dávid a becses neve.
2018. dec. 6. 22:00
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
2-es válaszoló. Nem szívesen lennék a barátnőd, ha az exeidről tartogatsz meztelen képeket, és rájuk recskázol, mikor ott vagyok melletted. Remélem soha nem futok össze ilyen férfival.
2018. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem akartam ilyesmit felhasználni. Ettől függetlenül, mostanában találtam meg egy régi adathordozót és azon hasonló, 15 évvel ezelőtti képek vannak.
2018. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Nos, a címben föltett kérdésedre az a válaszom, hogy eleve nem nagyon voltak ilyen képeim volt barátnőimről, de amik voltak, azokat legkésőbb akkor megsemmisítettem, amikor másik lánnyal kezdődött kapcsolatom. Az ok egyszerű: nem akartam, hogy aktuális párom meglássa és féltékenységi jelenetet rendezzen, netán végleg megromoljon vele a viszonyom emiatt.

Na, de a nagy különbség az, hogy én mentálisan egészséges vagyok (legalábbis remélem :DDDD).


Én simán el tudom képzelni, hogy a mai napig megvannak annál a beteg embernél a rólad készült képek. A kérdés, mire tudja felhasználni. A legfontosabb, hogy a vőlegényed tud erről a fickóról, tehát ha neki küldi el, netán egy szaftos mesét kerekít melléje, a párod nem fog hinni neki és nem fog tudni éket verni közétek.

A főnöködnek nem hinném, hogy elküldi. (Bár nyilván jobb lenne, ha minél kevesebbet tudna a mostani életedről, pl. a munkahelyedet sem ismerné.) Egy főnök (ha csak nem mondjuk egyházi fenntartású intézményben dolgozol), szerintem nem sokat törődik vele. Neki az kell, hogy rendesen dolgozz, nem érdekli a magánéleted, pláne ami évekkel ezelőtt történt.

Tudja-e, hogy a vőlegényed tud róla, és hogy nem csinál ebből problémát? Szerintem ez a fickó arra számít, hogy a vőlegényed semmit nem tud, és majd amikor feleségül vesz (ill. amikor értesül erről ez a beteg fickó), akkor fogja párodnak elküldeni ezeket a képeket. De - mivel párod ismeri az egész történetet - ebből semmi problémád nem lesz. Ő meg totál ki lesz akadva, hogy kijátszotta az adu ászt, és semmi se történt. Lehet, hogy akkor végleg békén hagy többé, de az is lehet, hogy önmaga ellen fordul. Mindenesetre szerintem akkor be fogja látni, hogy semmivel sem tud téged magához visszakényszeríteni.

2018. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem nem sokat jelent, hogy az itt válaszoló (nagyjából) egészséges lelkivilágú férfiak meddig őrzik meg ezeket. A te volt párod igazi pszichopata. Nem ijesztgetni akarlak, de az ilyen ember nem enged el. Ha a mai napig zaklat fél évente akkor én elég biztos lennék benne, hogy megvannak még neki a képek. De ne parázz ezen. Aki ismer téged, tegyük fel a főnököd, az meg fogja érteni, hogy mi a helyzet. Ha már felépítettél magadról egy pozitív képet akkor ezt nem fogja tudni pár évekkel ezelőtti kép teljesen lerombolni.
2018. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Na én évekig éltem bántalmazó kapcsolatban,de azota egy perc alatt levágom a másik milyen,egy perc és rúgom is ki az életemből h esélye se legyen visszatalálni.. És bármi ami negativ szintugy rugom ki az életemből.. El se jutok oda h képet küldjek v bármit.. A célját elérte mert azóta is hiába nem vagy vele rettegve élsz,és pont ez a cálja.. Azért nem várnám meg h az esküvömön nászajándékba adja a képeket v lövöldözzön,feljelentés zaklatásért és ignorálni teljesen a közös barátokat gyanus elemeket akik elláthatják infóval szintugy ki kell rugni az életedből,több is veszett mohácsnál...

40N

2018. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!