Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy erotiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Hogy érhetném el, hogy erotikusabb legyen a kisugárzásom?

Figyelt kérdés
... de azért ne közönséges. :) Az a problémám, hogy kívülről nézve egy nagyon visszahúzódó, csendes lány vagyok, de belül mégis tudok másmilyen is lenni, de a külsőm ezt nem tükrözi. Szeretném, hogy a kisugárzásom megváltozzon, de nem tudom, hogyan érhetném ezt el. Milyen tanácsaitok vannak?
2012. dec. 23. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne öltözz ki hívóan,de valami kicsit mutass magadból, ami a legelőnyösebb. Legyél mosolygós, sejtelmes.
2012. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fospuska ***** válasza:
41%
mitől kellene olyannak lenned? miért kellene a külsődnek erotikát sugároznia? ha nem vagy trampli,semmi baj nincs. legyél kellően nőies,abban a palik megérzik az erotikát. nőiesség nélkül az erotikus kisugárzás szerintem nem létezik,vagy közönséges,ami meg nem akarsz lenni.
2012. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mosolygós vagyok, és mivel elég nőies stílusom van, úgy is öltözködöm. De valahogy mégis olyan kis semmilyennek érzem magam, a többi ember is csak aranyosnak, kedvesnek gondol - aminek örülök nagyon, de én mást is szeretnék még. :) A nőies öltözködésen kívül még van valami? Viselkedési forma, frizura esetleg?
2012. dec. 23. 15:13
 4/5 fospuska ***** válasza:
40%

vannak nők,akiről nem egyből az erotika jut az ember eszébe. szerencsére ahogy arra terelődik az ismerkedés,sokszor tudnak olyat,amit más nő nem.:)

ne aggódj miatta, ez komoly védelem az állófarkú strigulázók ellen is. így egyszerűbb az életed,mintha az időd komoly részét ezek lepattintása venné el. csak annak villantsd fel,akit érdemesnek találsz rá. lehet frizurát meg viselkedést váltani,de lesz-e annyi előnye,mint amennyi hátránnyal jár,ha mindenkinek nyilvánvaló lesz, hogy alapjában véve az erotikus mivoltodat szeretnéd hangsúlyozni?

2012. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A frizura es mas kulso jegyek nem adnak kisugarzast. Benne van a szoban, KI sugarzas, vagyis belulrol jon. Ha te magad is jelentektelennek erzed magad, akkor ezt sugarzok kifele is.

Nem tudom, ez mennyire veleszuletett, vagy tanulhato dolog.

2013. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!