Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, ő 12.-es, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, ő 12.-es, én 10.-es vagyok, egy suliba járunk, tetszik nekem, ahogy észrevettem én is neki, bár nem ismerjük egymást, csupán csak látásból, semmi több.Kellene egy kis segítség, pontosabban néhány tipp, vagy ötlet, tud valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Hát mint tudniillik én egy eléggé töketlen típus vagyok, de végülis nem ez a baj, mert azért ha kell össze tudom szedni magam, inkább az lenne a problémám, hogy nem tudom, hogy hogy menyjek oda hozzá, hogy beszéljek vele, arra gondoltam, hogy valami olyat mondok neki ami megnevetteti (akár a sulival kapcsolatosan, akár úgy a hétköznapokkal kapcsolatosan) és ehhez kellene néhány ötlet :D

Előre is köszi


2008. nov. 6. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor menj oda hozzá, amikor egyedül van és úgy tűnik, hogy nem siet sehova, ráér, legyél határozott, kedves, vicces

még az is jó lenne, ha egy osztálytársától érdeklődnél kicsit a lányról, biztos tud konkrétabb ötletet adni az, aki ismeri! sok sikert! :)

2008. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légyszi,légyszi csinálj vmit!:D Mintha csak én lennék a lány ebben a történetben, és csak várom h történjen vmi, de kicsit ódzkodok mert mégiscsak 2 évvel fiatalabb a srác... Figy, jelöld be iwiwen ha tudod, vedd fel msnen, ha nem vagy annyira tökös gyerek, ha tényleg tetszel neki baromira fog örülni;) De ha ezek közül egyik sem kivitelezhető akkor menj oda hozzá, vaaagy szerezd meg a számát, írj neki sms-t! Csak kérlek csinálj vmit:D És írd meg, h mi lett!!!
2008. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ez az a kérdés, amit én is várok hogy feltegyen a kiszemeltem :)

Képzeld el. Ugyanígy 2 év van köztünk, és nem a tipikus esetem, sőt, mondhatni furcsa egy gyerek, mégis oda vagyok érte. Ő most került be a gimibe, de már általánosba is együtt jártunk, és nálunk az osztálybeosztás szerint van 2 év különbség.


Próbálj meg minél többet szemezni vele, ha már többször sikerült elkapni a tekintetét (azért nem bámuld), akkor mosolyodj el. Előbb még csak úgy, mikor egyedül van, akkor a reakciójából láthatod, mi a helyzet nála (pld ha rögtön elfordul, akkor valószínűleg nem érdekled de azt is észre lehet venni ha csak zavarba jött; ha a szádra téved a szeme, az nagyon jó; ha pedig visszamosolyog: tökéletes).

A myvip-borzadályt nem ajánlom, majd ha történik valami, esetleg akkor. Nekem túlságosan személytelen. Maximum iwiw, az mégis komolyabb.

Én is nagyon örülnék egy hirtelen sms-nek, de az úgy lerombolna mindent! Ki kell fejlődnie egy kapcsolatnak, hagyd kibontakozni! Szép fokozatosan: ne rohand le.


Sulitokban biztos vannak rendezvények (én pld. direkt elvállaltam egy szervezői feladatot, hogy ott legyek én is meg ő is). Ott még simán szóba is elegyedhetsz vele! A vicc jó ötlet, szeretjük :)

Sok sikert, remélem segítettem.

2008. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, hogy hogy hívják, és senkit sem ismerek az osztályából... szóval csak az marad, hogy odamegyek, de nem tom, hogy mit mondjak, vagy csak én nem szerettem sose a sablon szövegeket... mondd neked valamit a 407 ?
2008. nov. 6. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok, ha tőlem kérdezed, sajnos nem mond semmit a 407:(((( Pedig mekkkkkora poén lett volna ha itt "találkozunk össze":D
2008. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!