Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség pasi ügy : ) Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség pasi ügy : ) Pár ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

Van az iskolában egy fiú aki nagyon tetszik,egy évfolyamba járunk. Még sosem beszéltünk. Vmeik nap bejelölt facebookon.

Azt gondolom ez egy jó jel:) De h kezdhetnék el vele beszélni vagy h kerülhetnék hozzá közelebb mert én nem nagyon szeretek nyomulni:)


Segítsetek lécci pár okos ötlettel:)


2010. okt. 14. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Írj neki egy levelet facen, hogy ugye te vagy az a fiú az évfolyamból, stb.... és akkor kérdezz még tőle valamit, és akkor elkezdtek levelezni, suliban is köszöngetni...És a többinek elvileg kell jönnie magától...


Ja és a leveleidben lehetőleg tegyél fel kérdéseket is, hogy mindenképp visszaírjon!


De ez csak egy ötlet, nem biztos hogy beválik... Van akinek jó, van akinek nem.:D

2010. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha felvett facebookon ak amikor suliba elmegyy meletted ak szólj hozzá pl:ja helo te vagy az a srác aki felvett facebookon stb.... utana meg dumaljatok hoszasan.......


Atöbbi jön... amugy kor???

2010. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ember hajlamos mindenbe bele látni valami jelet, amikor lehet nincs is. Mindenesetre ez egy remek alkalom, hogyha szeretnél tőle valamit, hogy elkezdődjön a nagybetűs kommunikáció. Ahogy már páran javasolták, írj neki FB-n, benne kérdésekkel, ha utána ő is visszakérdezős levelet ír, már a jó úton haladsz, aztán persze suliban személyesen is beszélgetések...blablabla
2010. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17évesvagyok. és köszike:)
2010. okt. 14. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Már mindenki a facebook-ot tolja?:P:D(Y)

Amúgy sztem is menj oda hozzá,h ugye te jelöltél be face-n?,vagy hasonló meg köszönj,és a többi jön magától,jól írta már vki más.(:

2010. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem meg csak 1szerűen köszönj neki folyosón:D

ha megkérdezed, hogy: te vagy az a srác, aki...? az olyan rosszul hangzik, nekem kicsit furcsa. nem bunkó csak érdekesen hat:D


én csak 1szerűen köszönnék neki, abból meg majd kialakul valami:)


sok szerencsét

L/16

2010. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez NEM jel hogy bejelöl ez a barom arcú Féjszbukkon. Azon a szennyen mindenki mindenkit bejelöl és kész -.-' Most elhiteted magaddal hogy igen lesz valami azt akkor csalódsz meg minden. Ezér nem vagyok fent Féjszbukkon -.-'
2010. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!