Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Volt már olyan, hogy változtattatok a hajatokon a párotok kedvéért? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hajszin
2018. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Soha nem változtatnék a külsőmön a párom kedvéért ha egyébként nekem tetszik amilyen. Szerintem egy normális pasi nem is kérne olyat a barátnőjétől akit szeret, hogy változtasson. Főleg nem ilyen baromságokon mint a haja. Ha szeretsz valakit az érdekel a legkevésbé, hogy milyen a haja.

A fordítottja előfordult, hogy azért nem változtattam mert párom lebeszélt róla. De egyébként igaza is volt, mert jól ismer. Elég éles váltást szerettem volna a hajszínemben, de ő is tudta, hogy utálnám. Vannak néha ilyen impulzus ötleteim, ő meg sokkal logikusabban gondolkozik és jó, hogy néha lebeszél a baromságaimról. :D

2018. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

#2

Miert veszed ezt annyira komolyan? Ha pl baratod mondana, hogy olyan aranyosan neznel ki kisse voroses barna hajjal (amugy barna a tied mondjuk), miert ne probalnad ki es miert ilyen nagy problema? Persze, ha neked nem tetszene, az mas. De en ugy vagyok vele, ha paromnak kicsit jobban bejovok ettol, es nekem is bejon/nincs vele kivetnivalom, akkor miert ne?

2018. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha valaki szerelmes eszébe se jut megváltoztatni a párja külsejét, mert teljesen hidegen hagyja hogy most barna vagy vörösesbarna a haja, tökéletes ahogy van. Ahol már ennyire formálni akarja a külsejét ott baj van. Ott nem a belső értékek szeretete dominál. Az pedig akárhogy is szépítjük de egy semmirevaló kapcsolat. Soha egyetlen egy párom sem tett semmilyen változtatási javaslatot a külsőmre, nekem sem jutott eszembe soha ilyesmi mert egyszerűen nem ez volt a fontos.
2018. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Az lenne durva, ha atszabatni akarna szo szerint (plasztika), de egy hajszin vagy frizura valtas kozel sem formalo. Ez olyan mintha mondanad neki, hogy hordhatna tobbszor inget, mert nagyon bejon neked ugy. Szerintem tulspirazod.

2018. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem, biztos nem. Próbálok én is olyat keresni, aki alapból olyan. Azt sem akarom, hogy amiatt hordjon inget, mert nekem bejön, azt akarom, hogy NEKI jöjjön be. Ha miattam csinálja, olyan, mintha az anyja lennék vagy a gazdija.


Nem változtatnék mondjuk vörösre, mert mindenem a szőke hajhoz van igazítva. Ahhoz van itthon hajápoló, sampon, hamvasító, a szokásos hajfestékemből van egy évre bespájzolva.


Nekem nincs kedvem fodrászhoz járni, ugyanis annyira régóta világosítom, hogy vagy ledobja a színt, vagy feketére fogja, így itthon nem, vagy csak nagyon sokára tudnám megoldani. Az meg úgyis nézne ki, törne, sprőd lenne, szúrna. Aztán fenntartani is nehezebb lenne. (Tudom, voltam mindenféle szín.) Plusz nem áll jól.


És mivel tudom, mi áll jól, és nem akarnék változtatni, úgy érezném, nem vagyok elég, és le fog lépni. De én így szeretem magam.

2018. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, de nem is tenném, ha én magam nem akarom kipróbálni.

Mivel természetesen is szép színű, hosszú, erős hajam van, és egyértelműen sötétbarna hajúnak lettem teremtve, festeni biztosan nem kezdeném.

Ha középhosszú és hosszú frizurák közül valamelyikre azt mondaná a párom, hogy az neki nagyon tetszene, akkor kipróbálnám, úgyis visszanő. Ennyire viszont ő nem tudja megkülönböztetni a frizurákat, hogy ilyen mélyen véleménye legyen.

Szerencsére a hajhosszban és a festés kérdésében pedig teljesen egyetértünk.

2018. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!