Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a párja családjában volt/van skizofrén beteg?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyi idő múlva mondta el nektek? Hogy fogadtátok? Befolyásolta a kapcsolatotokat vagy nem?

Mennyire beszélt róla? Mennyiben határozta meg az ő életét?


Nekem szerencsére nincs ilyenem, de a barátom családjában sajnos igen. Az elején nem mondta el (amit meg is tudok érteni).... de érdekelne hogy nálatok, ha van hasonló tapasztalat, ez hogy történt.


2018. máj. 26. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nagymamám gázos nincs papírja de üldözési mániája és szerintem valamilyen társuló defektje van fiatal kora óta (őt mindenki megátkozta megmérgezte meglopta stb mióta csak él) és a depresszió és a szenvedély betegségre való hajlam is öröklődő probléma vagy legalábbis jellemző több generáció óta a családban. Mondhatni mentálisan gyenge a család.

Én nem mondtam el nem tartottam fontosnak amikor megismerte a családom úgyis rájött ki mennyire stabil mentálisan. Ahogy a különböző szervi bajokról se készítettem listát a számára pedig lenne mit felsorolni.

2018. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, első válaszoló!

Ha nem veszed tolakodásnak, mennyi idő múlva mutattad be a családodnak? Egyszerre mindenkinek vagy előbb az egyik családtagnak, csak később a másiknak és így?

Illetve, ez befolyásolta valamennyire a kapcsolatotokat? Hozott közelebb egymáshoz vagy esetleg épp ellenkezőleg?

2018. máj. 26. 14:31
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem 2 ilyen barátom van. Csak akkor tudtam meg amikor baj volt. Tehát más tudatállapotba kerültek.

Az egyik nem tudta magáról.

A másik nem akarta hogy tudjuk. De mivel amikor baj volt és csak mi ránk számíthatott így eljutottunk oda, hogy beszélgettünk erről.

2018. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak most láttam hogy itt is írtál. Először a szűk családnak apa anya húgom (nővérem külföldön él) majd családi ünnepek alkalmával megismerte a többieket. Nem volt semmilyen hatással a kapcsolatunkra.
2018. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!