Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak ti meg szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti meg szoktátok nézni a szembejövők melleit?

Figyelt kérdés
Ahogy megyek az utcán vagy akarhol és nézem a szembejövőket, néha az az érzésem van, hogy idegenek a melleimet nézik páran... pedig nem szoktam nagyon kivagott felsoket felvenni. Ti milyen gyakran csináljatok ezt?

2018. dec. 9. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Ha ki van pakolva, vagy zárt felsőben is látszódik hogy szép nagy, akkor igen.

Nem bámulom, de oda nézek.

2018. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Az arcát, alakját nézem meg leginkább. De a lábak állnak első helyen.
2018. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Az év melegebb felében, kb áprilistól októberig igen. Aztán a kabáttól nem igazán látszik semmi.
2018. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Mivel a látóteremben vagy, ha szembe jössz, megnézlek, igen. A melled is hozzád tartozik, így azt is nézem. Ha ez vígasztal, férfiakat és állatokat, sőt tárgyakat is megnézek.

Még valami... nem dugók meg mindent és mindenkit, akit/amit megnézek, csak nézek.

32/f

2018. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, bár elsőként az arcra összpontosul a figyelmem, aztán a tekintetem egyre, egyre lejjebb vándorol, feltérképezve a badit és a virgácsokat :D
2018. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

K

I

Z

Á

R

T

2018. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mivel az a mindenem,énis megszoktam nézni,főleg ha már messziről is feltűnő:)

De én próbálom úgy csinálni, hogy neki ne legyen feltűnő hogy nézem.

Ha meg véletlen meglátott, hát így jártam:)

De szerintem sokakat nem zavar, mert direkt úgy öltözködnek hogy legyen mit nézni;)

30/f

2018. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen pillantásokat kapni, de nem zavar, sőt jól esik.
2018. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagyon kitéve, akkor nem. De nagyon kellemetlenül érzem magam amikor odanézek, eléggé zavarba jövök. Biztos úgy tűnhetek mint egy idióta ilyenkor, próbálok mindenhova nézni, csak oda nem, aztán valahogy mégis odapillantok.


A múltkor egy boltban eladónak gyakorlatilag a fél melle kilátszott, olyan felsőben volt, oda is pillantottam, azonnal elkaptam a fejem, tiszta vörös lettem, meg hebegtem, láttam, hogy észre is vette, hogy néztem, szóval gáz volt.

Amúgy felnőtt férfi vagyok, de valahogy ez nekem zavaró, mindig igyekszek illedelmes lenni nőkkel, de az ilyen pillanatokban úgy érzem valami rosszat csinálok.

Bocsánat a hosszú válaszért :D

2018. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Ha már kipakolod a képembe az utcán, akkor az én k***a anyámat, hogy megnézem, nem?
2018. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!