Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimondhatjuk, hogy ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondhatjuk, hogy ha egy nő szabad kezet kap az öltözködését illetően akkor egész jól kifejezi önmagát azon keresztül?

Figyelt kérdés
Csak van itt egy lány akiről semmit nem tudok és mégis be tudom lőni a határait. Nyilván az eddigi tapasztalatok alapján. 25F
2018. dec. 11. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D


Egy nőt általában öltöztetik, mert béna hozzá? :D Vagy mi a fene?


Nem értem a kérdést.

2018. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem. Az ahogyan öltözködsz, egy kifelyezésmód amit magadról akarsz mutatni másoknak. De sokszor más amit magadról mutatsz, mint ami igazából vagy.
2018. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szabad kéz = elegendő pénz és morális nyomástól mentes környezet
2018. dec. 11. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szimpla minimálbéres fizetésemből is fel tudok csinosan öltözködni saját stílusomnak megfelelően, nem kell ide több tízezer forint.
2018. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mégis vmennyi pénz kell..globálisan értettem..nem mindenhol van ennyi rongy mint nálunk
2018. dec. 11. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Szabad kezet kap? Én már kb. 8 évesen is csak olyan ruhákat vettem fel, ami nekem tetszett.

Amúgy, ahogy előttem is írták, turiból is fel lehet öltözni fullosan.

Én mindenhonnan vásárolok (tehát nem vagyok márkab*zi), de jókat röhögök magamban a fejeken, mikor mondják,mennyire jó a "szettem", honnan vannak a cuccaim és közlöm, hogy turi,meg kínai (plusz az általam átalakított rucik, mert imádok varrni). Van is az a jó kis mondás, hogy ruhát lehet vásárolni, de stílust nem.

2018. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!