Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész életemben magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben magányos voltam. Van megoldás, hogy máshogy legyen?

Figyelt kérdés
Azt hittem ha találok egy jó férjét, aki csodás apa, és szép gyerekeink lesznek, akkor ez elmúlik. De nem.. Mert valami hiányzik. Persze hálás vagyok értük, örülök hogy vannak nekem.értelmet adnak az életemnek. De belül magányos maradtam.
2018. nov. 2. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg kB életem feléig volt családom és nem voltam magányos, de végül az lettem. Nem éreztem magam sose magányosnak, szerettem őket, értékeltem, hogy vannak, ahogy barátaimat is. Cserélnék egy fél évre veled, boztosan a javadra válna.

32/f

2018. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért szültel gyerekeket olyannak, akiből hiányolod az alap esszenciát?
2018. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugye milyen rossz, mikor valami nagyon mélyet akarsz írni, ami mégis közérthető, de ennek dacára csak te érted? Mi a tököm az "alap esszencia" kettes!? :, D

32/f

2018. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk, nem metszed a témát Danika. 😃
2018. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es válaszolóval együtt értek.

Te kifejezetten férjet kerestél, aki jó apa?

Úgy értem, hogy amíg ismerkedtetek a mostani férjeddel nem volt meg benned az a fajta érzés, hogy ez egy jó kapcsolat, egy jó embert ismertél meg akit tiszta szívből szeretsz... ezek után miért szültél gyereket így?

Lehetséges, hogy olyan párt kellett volna választanod, akibe szerelmes is vagy.


Én is magányos típus vagyok, illetve voltam addig amíg nem találtam egy ilyet nőt. 28 éves koromig nagyon nem fogott meg senki. Aztán jött "ő", majd minden időmet vele szeretettem tölteni. Ez mára sem változott meg, szóval kétlem, hogy olyan ember mellett vagy, aki mellett alapból boldognak érezted magad még a gyerek születése előtt.

2018. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt metszem, hogy a kérdezőre rátört a világfájdalom, mert sok volt a jóból, de ezt az alap esszenciás ezosemmitmondásod tényleg nem értem. Hiába ért együtt veled a másik válaszadó.

32/f

2018. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla, hogy suta vagy az emberismeretben. 🙂
2018. nov. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyedüllét ≠ magány, és

társaság ≠ magány hiánya


Egyáltán nem ritka a társas magány, érdemes utánanézni.

2018. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!