Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Milyen típusú Fiúk illetve Férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Ha lehet linkeljetek olyat aki az ideálotok, vagy csak egyszerűen megfog/megfogott bennetek.

2018. dec. 11. 19:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A belsőt most tegyük félre, köszi.
2018. dec. 11. 19:43
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

[link]


25n

2018. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem linkelek, mert ugyan van egy típus, ami tetszik, de ez messze nem jelenti azt, hogy egy másfajta férfi nem vált ki belőlem vonzalmat. A lényeg, hogy rám milyen hatással van a megjelenése, kisugárzása, tekintete. Természetesen most csak a külsőről van szó.
2018. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Jensen Ackles, Brad Pitt fiatalon, Michael C. Hall is bejott, bar gondolom a sorozat miatt, Josh Holloway


nincs kifejezett idealom. viszont anno a rocker-beutesuekert voltam oda, most is szeretem a kockasinges, tetkos, esetleg fultagitos sracokat. szoval ha valaki atlagos, de ilyen a stilusa, az mar kiemelkedik

2018. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Keresgéltem egy darabig. De ez nekem nagyon bejövős.

[link]

Izmos, de nem túlzottan, van kis szakálla/borostája és markáns, szép arca van. Ha e mellé még 180-190 centi is, akkor egy adonisz a szemeben. (Hozzá tartozik hogy én is 180 centi vagyok, tehát nem alacsony.)

2018. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tom Hardy ahhhh
2018. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy látom akkor tényleg reménytelen, hogy barátnőm legyen! 😭 :)
2018. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Én is hasonlóan vagyok mint a 3. válaszoló. Engem főleg a fiatalos arc fog meg.


Martin Wallström

[link]

Bryan Dechart

[link]


Tom Holland

[link]

2018. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában a nagydarab/mackós, borostás/szakállas pasik jönnek be, de volt már kivétel.
2018. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2018. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!