Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti is úgy látjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is úgy látjátok, hogy rengeteg az igénytelen nő?

Figyelt kérdés
Kb 15 perc lenne reggel egy alapsmink és egy frizura beállítás, ehelyett rengeteg lány begumizott/ szumókonytos zsíros hajjal, pattanásos arcbőrrel és táskák, csipás szemekkel flangál. Miért van ez a jelenség? Sokkal jobban is kinézhetnének ezek a hölgyek.
2018. dec. 11. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem látok ilyen jelenséget:)


Felétek olyanok -így jártál ...-nálunk meg csinosak igényesek!

2018. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez nem tűnt fel. Igaz, nem szoktam vizslatni hogy csipás-e a nők szeme, de itt a fővárosban a legtöbb nő viszonylag igényesen néz ki. Barátnőm akkor szokott összegumizott hajjal munkába menni, amikor előző este nem volt kedve hajat mosni, de ettől még nem igénytelen, sőt kifejezetten meg szokták bámulni, hajgumi ide vagy oda...
2018. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Sokkal több szèp fènyes hajú àpolt,szèpen sminkel stílusos lànyt /nőt látok,mint igènyes férfit.Tudom a férfiaknak eleve kisebb az eszköztàra,de a legtöbbnek nincs előnyös frizuràja,egy szèp zakója vagy szövetkabátja, letisztult stílusa(egyszerű földszínekből àlló póló/pulcsi és nadrág) koszos köröm,tutyi sapka, szartaposó bakancs.Ha nem is olyan jóképű valaki,egy kis odafigyelèssel sokkal jobb lehetne.
2018. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Luzer orokszuz ujabb nogyulolo kerdese.

Amennyit itt osszerinyaltok, hasznos dologgal is tolthetnetek.

2018. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Tehát már kötelező sminkelni meg kiengedett hajjal járni, hogy neked megfeleljenek? Te hány percig készülődsz reggel, drága kérdező? Csak mert a legtöbb ilyen kérdést a primitív, sörhasas , rothadó fogú szerencsétlenek szokták feltenni, akik egy nőt sem láttak még közelről, nemhogy párkapcsolatban lettek volna bárkivel..Majd ha feleséged lesz, neki is beszólsz, hogy szülés közben dobjon már fel egy kis sminket, mert lekopott? :D
2018. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Én ápolt, szép arcú lányokat látok magam körül. Akár a lányom egyetemista csoporttársnői, akár a barátnőim huszonéves lányai. Akár a hármat szült, harmincas unokahúgom. Smink, szép arc, szép bőr, szép haj.

Kérdező, nem jó helyen járkálsz.

2018. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Én inlább azt látom, hogy sokkal több a csinos, magára adó lány, mint ahány hasonló férfi.
2018. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem igaz.
2018. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
#3 folyton ezt hallom, de nálam már ott megbukik a tanács, hogy "előnyös frizura". Mégis mekkora választék van frizurákból? Mivel a férfiak jórészéhez hasonlóan erősen kopaszodom, van a tarkopasz és a 3-6mm frizura ami elfogadhatóan áll. Ennyi. Sminkelni nyilván nem fogok, kabátból meg eddig bármilyen volt is rajtam, soha nem vettek észre a nők (31/F)
2018. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Én a vakolatmentes, természetes arcot, és az összefogott hajat nem nevezném igénytelenségnek, de a többi dolog amit írtál, azt sem látom a nők többségén akiket nap-mint nap látok miközben munkába megyek-jövök.
2018. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!