Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki magányos, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki magányos, és a dec.24. ét itt tölti a neten a gyakorin?

Figyelt kérdés
Céltanalul böngészel majd,vagy melyik kategóriában leszel ? Amúgy meg ki volt az az idióta aki kitalálta a karácsonyt,meg szilvesztert ? Bezzeg anno mki lecarta melyik nap,melyik hónap,lényeg az volt hogy legyen fedél a fejük fölött,meg élelem 8 ezer éve.
2018. dec. 12. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
ugyanazt csinálom mint más átlagos napjaimon. nemtudom mit kell szenvedni ennyit vele?
2018. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dolgozni fogok (vendéglátás)...
2018. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

én vagyok ;)

bár én nem vagyok egész nap itt

inkább csak nézek ki az ablakon, és teázok, meditálgatok, nézem a felhőket

viszont végeredményben semmi különöset nem csinálok egész nap...


Amikor azt hiszem elég bölcs vagyok hogy tudjak jó tanácsokat adni - akkor írogatok az ezotériába, meg az önismereti kérdésekbe...

néha jó egy kicsit mélyebb eszmefuttatásokba keveredni...

2018. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Én biztosan itt töltöm a karácsonyt és a szilvesztert is. Hát tanulással fogok foglalkozni, meg itt válaszolgatok a kérdésekre ahogy eddig.
2018. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok magányos, egyedülálló, de neten leszek, mint minden nap. A gyakori monitor egyik sarkában. Minden nap megnevettetnek párszor a kérdezők, válaszolók.
2018. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

"Amúgy meg ki volt az az idióta aki kitalálta a karácsonyt,meg szilvesztert ? Bezzeg anno mki lecarta melyik nap,melyik hónap,..."


Ahhoz képest, hogy milyen idióta dolognak tartod, ezzel vagy elfoglalva, tehát egyáltalán nem vagy érdektelen. Vágysz rá, és okolod-minősíted-szidod azt az "idióta" valakit, aki kitalálta.


Hatalmas öngól.


Nem az a célom, hogy megbántódj, hanem, hogy reflektálj magadra is, ne csak a körülményekre, és fejlődj.


Te ezzel a kérdéssel, és a kijelentéseiddel el akarod tolni a felelősséget másokra a saját érzelmi életed minőségéért, ami felett neked van hatalmad egyedül, mert impulzusok mindig vannak, és azokat nem, csak a rájuk adott reakcióinkat tudjuk megválasztani.

2018. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen 6os ez igaz! de mi van, ha ő is azért utálja a karácsonyt amiért én? Mi van, ha az ő apja is minden évben tönkretette a karácsonyt a cirkuszokkal veszekedésekkel? Én nagyon nem várom és utálom is, jó nem hibáztatom aki kitalálta, mert a gyerekeknek egy nagyon szép ünnep lehet, ha a szülei nem rontják el, mint pl. nekem.
2018. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor van esély valami jobb megteremtésére.


Értem miről beszélsz, nekem sem volt ilyen formában sok kellemes élményem a karácsonnyal kapcsolatban.Sőt, nehezen éltem meg én is az ünnepeket, és a mindennapokat.


De felismertem, hogy ha jobbat akarok magamnak, akkor tennem kell érte, tettem is, fejlődtem, az utóbbi 5 évemben mély önismereti munkába kezdtem, és eljutottam arra a szintre amikor azt tudom mondani, hogy "jól érzem magam".

2018. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Családhoz, rokonhoz, baráthoz nem tudsz menni, hogy velük töltsd az ünnepeket?
2018. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg itt leszek.
2018. dec. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!