Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ferfiak! Szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ferfiak! Szerettek fesztiválokra, bulikba járni? Mennétek a párotokkal? Hány éves korotokig járnátok?

Figyelt kérdés
Imádok bulizni , fesztiválra járni olyan párt szeretnék magamnak aki szint úgy szereti és eljönne velem. Nem szeretnék erről lemondani mert imádom ezt az élet erzest. Van esélyem még ilyen férfit találni? Én amíg lehet buliznék , csak az a kérdés ezt ki fogadja el a ferfiak közül ? Számomra egy fesztivál , buli többet ér mint egy mozi vagy egy vacsora.
2018. dec. 12. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Én egyáltalán nem szeretem az ilyesmit, de vannak a korosztályomban olyan ismerősök akik szintén nagyon bulizósak, így gondolom elég könnyen találhatsz te is ilyen párt, mivel nem egy ritka dolog ez.
2018. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még nem voltam fesztiválon de elmennék szívesen :D
2018. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kizárt..én túrázni, motorozni, horgászni meg fényképezni szeretek
2018. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
haveri társaságban többen is szeretnek, én kevésbé, de sose zártam ki.
2018. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyesmit, csak feszélyez, ahelyett hogy ellazítana.
2018. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jóval több az extrovertált ember, mint az introvertált. Nem értem mi a baj...


Mármint jó-jó, tuti az van, hogy azok találnak be nálad, akik csak dugni akarnak -ezt hallom a legtöbb nőismerősömtől. És hát valljuk be, nulis közösségben ez a valószínűbb felállás. De hát basszus, jársz társaságba, ráadásul olyan helyre, amit akár hobbinak-szenvedélynek is lehet nevezni. Mi kellene ennél több? Előbb-utóbb jön majd az is, aki komolyat akar 🙂

2018. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*bulis
2018. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen fesztiválokra gondolsz? Én imádom a volt, fezen,sajnos megszünt pafe feszt stb, sokat jártam én is, manapság partner hiányban már nem igen de szeretnék! 23/f :)
2018. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pl :ozora vagy bármilyen Goa szabadtéri fesztivál ,buli

Másik nagy álmom Tomorrowland -re. eljutni.

2018. dec. 13. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden évben járok fesztiválozni és rendszeresen bulizok is.

De bulikon és fesztiválokon gyakorlatilag csak ilyen férfiakat láthatsz. :D

2018. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!