Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sacc per, százról hány százalé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sacc per, százról hány százalékra csökkenne az esélyem, ha ilyen nőt szeretnék akit vázolok?

Figyelt kérdés

-180+

-vékony

-szép arcú

-természetes

-hosszú haj

-nem tetovált

-nem hord ékszereket

-viszonylag zártan öltözik

-utálja a tűsarkút

-szűz

-17-24 közötti

-magyar

-meg akarja ismerni a párját szóval lassan haladna ismerkedéskor

-életrevaló

-bújós

-undorodik az análtól és a részéről adott oráltól

-szeretne majd 4+ gyereket

-nem frusztrálja a társa karrierje, nem kezd versengésbe, képes felfogni, hogy mindenünk közös

-felhozza a hibáimat

-felfigyel a nem hangemberekre is

-együttműködő

-vidám fej



csak mert kérdezgetik sokan, hogy "lányokkal mi a helyzet? mikor nősülsz?"

szeretnék egy számmal válaszolni magyarázatként..


elvileg 0 nem lehet


2018. dec. 14. 08:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
0,00000000000000000001
2018. dec. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
5-10 %
2018. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Tök jó, hogy az, hogy értelmes legyen, értelmes gondolatokkal, és jó legyen vele beszélgetni mindenről, az nem is elvárás.

Szerintem a jehováknál, vagy hit gyülekezeteseknél keress, ott talán találsz ilyen hülye, de szép testbe csomagolt nőt, akinek az minden vágya, hogy azért szeresse élete párja, mert nem hord ékszereket, és szűz.

Egyedül azt sajnálom, hogy pont az ilyenek csinálnak 4+ gyereket.

2018. dec. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"életrevaló+együttműködő+felhozza a hibáimat"

ez nálam több mint értelmes ugyanis ahhoz, hogy egyáltalán előbb azonosíts egy hibámat mint én, már elég értelmes kell legyél..


a gyerekek felől meg nyugi, nem 4x annyi GDP-t termelnének meg mint te, nem is 8x annyit..

2018. dec. 14. 08:23
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Az ékszer és a gyerekek száma jelentősen lecsökkenti az esélyt. 1 pár fülbevalója csak van a lánynak.
2018. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy minden századik nő ilyen, akkor 1%. De szerintem jóval kevesebb..inkább minden ezredik lehet. Szóval a válaszom 0.1%!
2018. dec. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen barátnőm ha érdekel. Pont ilyen bár meg van a maga bája nem sminkel stb. Jó fej és felfigyelt rám mikor egyedül voltam és vissza húzódó vagyok. 😃
2018. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ne kamuzz! XP
2018. dec. 14. 10:48
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem kamuzok 😃 csak azt mondom hogy nem biztos hogy a szépségről te és én ugyanúgy velekedunk na meg a nők elnezobbek egymással ha éppen ajánlani kell vkinek kihangsulyozzak a legjobb dolgokat de amúgy ha szigorúan nézzük ilyen a barátnőm
2018. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

az én ízlésem sem valami szokványos..múltkor össze is kaptam a tesómmal mert elkezett fikázni egy lányt akire pont ki akartam mondani, hogy "wow" :D

pont a számon volt, hogy "azta" erre nekikezd "huuh, hogy nézel ki?"


és szerinted vallásos lehet? nekem kb mindegy..csak kíváncsiság

2018. dec. 14. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!