Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha a párod azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a párod azt mondaná neked szakítás után, hogy nem érsz semmit és egy senki vagy az ő szemében, meg ribanc, akkor rosszul éreznéd magad? Csökkenne az önértékelésed? Visszahúzódóbb lennél utána?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eerre szokták mondani, hogy savanyú a szölö - csak azétr mondd ilyeneket, mert már nem vagytok együtt. Erre nem adnék semmit, söt, éppen ellenkezöleg, azért akar elbizonytalanitani, hogy másnak kevesebb esélyt adj.
2011. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Bár én nem csaj vagyok, de aki ilyet mond egy hölgynek (főleg akivel korábban együtt volt hosszabb ideig), az egy erkölcstelen szemét ember! Ha addig jó voltál, akkor most is az vagy! Ne keseredj el, van még más a világon rajta kívül! És ne legyél visszahúzódóbb, csak megfontoltabb! Sok sikert! L(33).
2011. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szemébe röhögnék és szó nélkül tovább állnék. Nem hatna meg, mivel hazudik.
2011. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Azért ha ilyet mond akkor annak csak van oka. Csak magamba néznék.
2011. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LadyLee ***** válasza:
100%

Nyilván nem örül az ilyesminek az ember.


Az, hogy az önértékelését mennyire befolyásolja, az csak attól függ, hogy mennyire magabiztos az illető. Ami pedig összefügg azzal, hogy mennyi idős.


Én átéltem hasonlót - nagyon nem borultam ki és nem hiszem, hogy mély nyomokat hagyott volna bennem, de biztos, hogy jót sem tett. Viszont ami nem öl meg, az csak erősebbé tesz.

2011. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen viselkedés csak őt minősíti. Nem elég érett ahhoz, hogy méltósággal elviseljen egy szakítást.
2011. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy rám ilyet mondanának. Azt bírtam, mikor egy srác 16 éves koromban elvette az első csókom, aztán kihasznált és kibabrált velem :D És a végén a szememre vette, hogy könnyen odaadtam magam xD (Mindig azt mondta, hogy csak húzni akarta az agyam vele, de én mindig elkaptam a vizet... Mert persze nem igaz)
2011. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"aki ilyet mond egy hölgynek (főleg akivel korábban együtt volt hosszabb ideig), az egy erkölcstelen szemét ember!"


Nos, én mondtam ilyesmiket a volt barátnőmnek(igazából a menyasszonyom volt már), de úgy gondolom, megérdemelte, mivel állandóan hazudozott és átvert, ráadásul képes volt megcsalni pont a születésnapomon, és még annyi gerinc sem volt benne, hogy bevallja magától, mástól tudtam meg az egészet.

Ezek után én úgy gondolom, hogy teljesen jogos volt, hogy kiosztottam.

2012. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!