Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek párokat nagy korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek párokat nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést a családi kapcsolat kategóriában. Egy 31 éves nő írt és kiderült hogy 20 éves sráccal jár. Eléggé szét szedték a válaszadók hogy úgyis csak szórakoznak egymással meg mit akar egy kamasz fiútól hogy ez erkölcstelen meg ilyenek.

A nő tök jól érvelt. Mondta hogy nem tudunk semmi róluk így miért jelentünk ki ilyesmit hogy undorító meg úgysem fog működni. És mondta hogy ne vicceljünk már, egy csomó olyan pár van akik között 10, 15 vagy 20 év különbség van.

Ti ismertek ilyen párokat?

Az én családomban van egy. Nagybátyám új felesége 14 évvel fiatalabb tőle. Nagybátyám 42 volt mikor összejöttek, a felesége meg 28. Nem ismerek náluk boldogabb párt.

Nálatok vannak példák? Ha igen működik vagy sem a kapcsolat?



2018. dec. 14. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Andy Vajna: "Yeah, igen, jól mukodunk egyutt, you know, Tímea egy csodálatos wife, a harmony tokeletes koztunk, és már tervezzuk a little baby-t, de még nem árulhatok el errol semmi komolyat. Ha bármi serious lesz, tudatni fogom mindenkivel. Thank you mindenki." :DDD

2018. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanez a nő azt is mondta, hogy egykorúaknak nézik őket a pasijával. Es aztan meglepodott hogy egy ilyen fiatalka feltini meg apukaval es nagyival karacsonyozik (de ugye naluk nem okoz problemat a korkulonbseg :D). Ehhez mennyire kell delíriumban lenni? :D

Az ilyen kapcsolatokkal akkor nincs baj, amikor a korkulonbseg ellenere ket egyenlo fel all egymassal szemben. Egy lassan kozepkoru no es egy milfesedo nokre buko meg szinte feltini srac esetben ez nagyon nincs igy. Ellenben egy 25-35-45-50 (mindegyik a nem tul extremmel parositva) kombinacioban en nem latok problemat, ott ket felnott emberrol van szo, nem pedig fetiseket akarnak kielni vagy komplexusokat vagy taplalni magukban hogy "oh en fiatalos vagyok", vagy "oh en annyira komoly vagyok".

2018. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Barátnőm 41, férje 30..és van 2 gyerkőc, tökéletesen boldogok.

Nagybátyám 52, élettársa 65, gyerek nincs

2018. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyik barátomnak 20 évvel idősebb a felesége, de szerintem a srác meleg, a felesége csak anyakomplexből származó alibi.
2018. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek ilyen párt. A férfi az idősebb mondjuk, nem tudom, mennyivel, mert nem tudom, hány éves pontosan. A csaj a húszas évei végén járt, amikor összejöttek, a pasi olyan negyvenöt körül. Szóval kb. 15 év van köztük. Együtt vannak pár éve, úgy néz ki, működőképes a kapcsolat. Bár a csaj kicsit hozzáöregedett a párjához, de úgy néz ki, boldogok együtt.
2018. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám és a férje között 35 év van.
2018. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok, férjem 47. Jól megvagyunk.
2018. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2-es, nem értek egyet. Anyunak van egy barátnője aki simán letagadhat egy tizest vagy akár még többet is. Asszem 38 éves, én 25nek gondoltam. Mondta hogy főleg régebben zavarta, mert mikor 28 volt 15-18-nak nézték és beszólogattak neki, gyerekként kezelték. Most persze élvezi, hogy fiatalabbnak néz ki és tényleg olyan babás, kislányos arca hogy senki sem gondolná hogy 38. Meg elég alacsony is. Szóval miért ne lehetne ilyen az alap kérdésben szereplő nő? Én el tudom képzelni hogy nem néznek ki hülyén a pasival. Pláne ha a srác is kicsit idősebbnek tűnik. Legjobb barátnőm pasija 17 éves, most lesz majd 18. 25-nek gondoltam, mikor először találkoztunk. Szóval simán vannak ilyenek.
2019. jan. 5. 15:05
 9/16 A kérdező kommentje:
4-es, ja hát az fura. És biztos van pár ilyen is , el tudom képzelni. Cover story.
2019. jan. 5. 15:06
 10/16 A kérdező kommentje:
6os, eddig nálad van a legnagyobb korkülönbség (Vajnáék leszámítva de azt inkább hagyjuk :-D ). Ők hogy jöttek össze? Hány évesen? Tök érdekes
2019. jan. 5. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!