Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Linkelnétek számotokra átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek számotokra átlagos férfit / nőt?

Figyelt kérdés

Aki nem is szép, nem is csúnya csak olyan átlagos. Tudom hogy ízlés kérdése,ezért azt kérdezem ami nektek átlagos.

(Ha beírod hogy average girl/boy/man/woman akkor találhatsz megfelelő képeket)



2018. dec. 14. 15:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%
2018. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%

Hát, ha azt nézzük, hogy hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, akkor egy átlagos emberen van kb. 5-10 kg súlyfelesleg.


Lehet lepontozni, de komolyan, akkor kinek mi az átlag? Rengeteg kövér és túlsúlyos ember van az országban, ergó, akkor a súlyfelesleggel rendelkezők az átlag, nem?

2018. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy számítsd ki az átlagot. Azt kérdezem ami neked átlagos.
2018. dec. 14. 15:38
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Az average woman a Liz Hurley-t, meg az Anne Hathaway-t is behozza. Pedig ők aztán nem átlagosak.

Ők szerintem átlagosak, de akár csinosnak is lehetne nevezni mindet:

[link]

2018. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

Akkor pontosítok. Külsőre számomra az az átlagos, akin van 5-10 kg súlyfelesleg, búvalb..szott a kisugárzása, állandóan csak panaszkodni tud és negatív a hozzáállása.


Plusz azok is számomra csak átlagosak, akik a tömegdivatot követik, nincs saját egyéni stílusuk.

2018. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a többség akit beadott inkább átlagon aluli pasi volt, de találtam egyet.

Átlagos férfi: [link]

2018. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%

Bírom ezeket a mi vagyunk az x-ik legszarabb a világon valamiben kezdetű beböfögéseket. Ugyan linkeld már melyik világon vagyunk mi a 4. legelhízottabb ország, mert 4 oldal közül egyikben sem vagyunk a top 20-ban sem. Találtam egy bmi alapján rangsorolót, ott a 77. legmagasabb csak a miénk.

32/f

2018. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
12%

#7


Tájékozatlanságodat inkább ne reklámozd!


Tessék:

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
37%

Tessék, itt a WHO a forrás nem "egy felmérés" meg nem a népszava. Te se reklámozd, hogy csak magyar forrásból tájékozódás, ha már a világban helyezed az országot valahova.

32/f

2018. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%

[link]

Itt a link is, bocs.

32/f

2018. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!