Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Linkelnétek számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Linkelnétek számotokra szép, átlagos és csúnya nőket?

Figyelt kérdés
Kor is írjatok! :)

2018. okt. 10. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2018. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Ne legyen önbizalomhiányod. Hiába linkelgetünk mi itt különböző nők képeit, mert mindenkinek más és más a szép!

Nagyon sokszor akire ismerőseim azt mondják hogy csúnya nő, nekem nagyon is tettszik.

De például van akinek nem tettszik a szeplő, van aki imádja. Van aki lezsidózza akinek görbe orra van, nekem konkrétan az is bejön... Szóval mindenkinek különbözik az ízlése ilyen téren is.


(ha gondolod küldhetsz privátban képet, aztán elmondom a véleményem)

2018. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2018. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát pl. a beautiful girl-nél: szerintem Kendall Jenner arca szörnyen közönséges. Én őt (nőként) pl. nem tartom szépnek. Az alakja viszont tökéletes.
2018. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
A 3-asnál gusztustalan a második linknél az avarage kategória. Ilyen mentalitással szerintem kellemesebb egy m.legbárban, nem kell nosztogtatni a normális nőket
2018. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#4 és #5 is alátámaszzja #2 válaszát. :)
2018. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
Nagyon naiv vagy kérező, nem a szép nőket veszik el a szép férfiak általában.
2018. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De átlátható lett a kérdésem. Arról van szó, hogy a valóságban soha senki nem udvarolt még nekem, pedig teszek a külsőmért, de a fejem akkor is csúnya marad. Eljárok szórakozni, van hobbim, de kb mindig csak azért jönnek oda hozzám, hogy megkérdezzék merre van a mosdó, vagy ha rajtam keresztül akarják felszedni az egyik barátnőmet. 25 évesen kicsit lelombozó, hogy még nem volt udvarlóm. Az internet más, de az ott kapott bókokat nem is tartom őszintének.
2018. okt. 10. 14:20
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem. :)

31

2018. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

A férfiak azokkal a nőkkel kezdenek akiktől valamiféle előnyt remélnek.

Pénz, hatalom, magasabb kaszt, magasabb végzettség, odaadás, megmentés, fiatalság, kényelem-nyugalom, bármi, tetszés szerint.

2018. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!