Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők/szerető tartók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők/szerető tartók, hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Az ünnepi időszakra gondolok.

Hogyan találkoztok, nem zavar, hogy a másik nélküled bulizik, milyen ajándékot adtok, hogy otthon ne tűnjön fel a párjának, ha a szerető bedepizik/bepiál, hogyan nyugtatjátok le, hiszen nem tudtok átmenni hozzá? Meg ilyenekre gondolok.


Aki elkezdi szidni a szeretőt/szerető tartót annak megy a piros! A normálisakra építő jellegű válaszokra természetesen zöld és köszönöm a válaszokat/tanácsokat!



2018. dec. 14. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem igazán sikerült megértenem a kérdést, bár a lényeg átjött, azt hiszem. Pár lehetséges válasz:


Ha szeretőt tartok:


Az ünnepi időszakban nem találkozom a szeretőmmel, akivel éppen megcsalom a barátnőmet, így ajándékot sem adok neki. Alapból hajlamos vagyok mindkét nőre úgy tekinteni, mint aki fontos, de az első számú mégiscsak a barátnőm, ő van az első helyen. Persze, ha éppen nélkülem megy családlátogatásra, akkor elképzelhető, hogy meglepem a másik lányt (a szeretőmet), valamivel. :-)


Ha én vagyok a szerető:


Nem szívesen adok ajándékot, mert nem kötődök hozzá érzelmileg. Nyilván neki is csak a második vagyok, függetlenül attól, hogy velem csalja a pasiját. Azt gondolom, hogy az ünnepeket nem velem kell töltenie, így nem is igen találkozok vele ezen időszak alatt, kivéve a szilveszter, akkod ha azt tudja hazudni, hogy a barátnőivel megy bulizni, szexelhetünk egy jót.


Remélem, kielégítő válaszokat adtam.


Üdv!

2018. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
24-én délelőtt még eljön egy kis időre. Utána a családdal van, aztán rokonlátogatások, családi összejövetelek. Mi 26 vagy 27-én találkozunk, akkor karácsonyozunk. Közben is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, üzenetben. Rendesen ajándékozunk mi is egymásnak, ital, ruhanemű, ajándéktárgy, hasonlók. Pár nappal később hazaviszi, azt mondja vette, eddig még mjndig kimagyarázta.
2018. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Mindent meg lehet oldani, ha nagyon akarják. A gond inkább az, hogy akinek párja van, az nem szokta úgy akarni, mint az, akinek nincs.

Az ilyen viszonyoknál a két nő/férfi közül a második helyezett az mindig vesztes, miközben az első helyen lévő sem szerencsés.

2018. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Hat ti aztán betegek vagytok! Remélem elkaptok vmi súlyos nemi betegséget. És igen nyilván nem érdekel a piros pont!
2018. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%
Gratulálok minden reteknek, aki képes volt elvállalni a szerető szerepet. Igazi férgek vagytok minden aspektusból. Hogy nem sül le a pofátokról a bőr, amikor itt osztjátok az észt az erkölcsről. Férgek, hernyók!
2018. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Drága lelkem, ne csak annak gratulálj, aki elvállalta a szerető szerepét, hanem a másik félnek is😊

Én nem csalok meg senkit, független vagyok. Nem tartozom senkinek elszámolással. Senkinek nem tartok pisztolyt a fejéhez, hogy hozzám jöjjön.

A feleségről meg megvan a véleményem...egyre inkább lenézem, hogy mekkora naiv szerencsétlenség, hogy ennyi ideig nem vesz észre semmit. Így nem is sajnálom, aki ennyire nem lát dolgokat, meg is érdemli.

2018. dec. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Csak egy szerető. Így nincs ajándékozás. Az ünnepek nyilván a családdal. Nem vagyok szerelmes, hogy azt az egy hetet ne birjam ki. És ő is így van ezzel. Mivel csak a szexről szól, az érzelmeket, romantikazast könnyű hanyagolni.
2018. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6os válaszoló

igen, valóban, elég kemény hogy a feleségnek nem tűnik fel...

de te milyen jogon mersz pálcát törni valaki felett? nem zavar hogy egy istenverte második vagy egy ilyen viszonyban? te vagy az akit kifog hajítani abban a pillanatban, hogy a felesége rájön az egészre...

nem a feleség itt a legnagyobb szerencsétlen, hanem te aki azt hiszi, hogy nyeregben van, holott egy illúzióban élsz semmi több

2019. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!