Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire imponál a nőknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire imponál a nőknek, ha egy férfi kamionsofőr, nehézgépkezelő vagy toronydarus? Ezek azért elég férfias melók, nem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen, Balázs, természetesen.

Neked amúgy mi a melód? Hivatásos kenyérpusztító?

2018. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Informatikus vagyok, 23 éves, de nem érzem férfiasnak amit csinálok. Az említett szakmák pedig kifejezetten férfiasnak tűnnek, ahol valóban érezhetném, hogy férfi vagyok és kedvem is lennek ezek egyikéhez. Nincs túl sok önbizalmam sem, talán ez dobna rajta. A nőknek is bejön, ha egy férfi ezek, vagy hasonló körökben dolgozik?
2018. dec. 15. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én bugyim egyből lecsúszna, ha meglátnálak izzadtan, koszosan kiszállni egy Ifából :D
2018. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Buszsofőr kimaradt 😁
2018. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a burgerforgató!
2018. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be ezek a melók...
2018. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi de megnézném a hölgyeket hogyan raknának össze egy motorblokkot :)
2018. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem igazán számít, mi a férfi munkája, hanem hogy a személyisége, kisugárzása mennyire határozott, férfias. exem is informatikus, és ő a legférfiasabb férfi akit ismerek :D (és nem azért, mert külsőre izomagy lenne)

sőt, jobban örülök, ha a párom szellemi munkàt végez, sokszor jobbak a munkakörülmények és en sem fizikai munkát végzek. (kamionoassal járni meg nagyon sok lemondással jár, aki ebbe dlgozik, az kapcsolat szempontjaból nálam hátránnyal indul)

2018. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!