Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontos sok csajnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos sok csajnak hogy minél többen kövessék Instán? Sokan a Tindert csak insta hirdetésre használják.

Figyelt kérdés

Sok csaj a Tindert csak arra használja,hogy az insta oldalát hirdesse,minél több pasi kövesse őket.

De ez miért fontos nekik? Ezért pénzt kapnak,hogy sokan követik őket instán? Vagy mitől különb hogy 30 ember helyett 300 vagy 3000 követi őket?

Engem mondjuk nem izgatna,hogy 30 vagy 3000 ember követne,mondjuk én férfi vagyok.


2018. dec. 16. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nulla az önbizalmuk, még ha mást mutatnak is a világ felé.
2018. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem az, amikor hetente privátra állítják, hogy így kövesse őket be a sok barom.
2018. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És az miért fontos nekik, hogy feltegyék magukat társkeresőre, gyakorlatilag totálisan megközelíthetetlenként beállítva ott magukat, semmilyen megkeresésre nem válaszolva? Az egótuning terén kell keresnünk a választ, úgy érzem :D
2018. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
És neked mi a jó abban, hogy ilyen csajoknak vagy a 3000. pincsikutyája?
2018. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert így megmutatják az ismerőseiknek, h ők milyen menők h ennyi követőjük van, de a negyedét nem is ismerik.

Én sem értem nő létemre.

2018. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért,mert ha ‘infleuncerek’ lesznek,akkor akár felkereshetik őket nagy cègek,hogy reklàmozzàk a termékeiket Nem tudom pontosan hány követőtöl számít valaki influencernek...
2019. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!