Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párod néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod néha irigykedne?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a párod néha felhozná, hogy irigy kicsit az egyik barátnőjére, amiért azoknak olyan jól megy anyagilag, mindent megtehet/megvehet, sosem kell dolgoznia, micsoda ruhái vannak, micsoda cipői, havonta utazik valahová...


Mennyire lehet ezt egyáltalán hosszútávon elviselni?


2018. dec. 17. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

megmondanám, hogy dolgozzon meg érte és neki is így mehet


hosszútávon ha sokszor mondja tuti elmondanám mennyire zavar

2018. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon jól állok anyagilag, inkább rám szoktak irigykedni. Viszont barátnőm nincs, az sokkal nehezebb dolog, mint meggazdagodni.
2018. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Én szoktam irigykedni, mondom is a páromnak, de aztán felhozok egy halom pozitív dolgot ami az én (mi) életünkben jó és helyre áll a mérleg nyelve.

Azért nem mindegy mikor mennyit mire hogyan irigykedik...

2018. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Elmehet többet dolgozni, külföldre is kimehet, ha többet akar keresni.


Egyébként az irigység az egyik legrosszabb negatív tulajdonság.

Szánalmas egy viselkedés.

2018. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha ezt az irigységet képes motivációba fordítani és önsajnálat helyett tesz azért, hogy ő is az általa irigyelt életvitelt megteremtse magának. Ha csak kifelé mutogat és "bezzeg xyz"-zik, de egyébként semmit sem tesz azért, hogy neki is jobban menjen, akkor össze sem jönnénk, annyira más az értékrendünk és az élethez való hozzáállásunk.
2018. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Engem zavarna.

Lány vagyok és volt két állandóan irigykedő barátnőm.

Még így is fárasztó volt hallgatni őket, a folyamatos durrogásukat, nemhogy párkapcsolatban. Arról nem is beszélve, hogy a barátjukra is irigyek voltak, akivel együtt éltek. Ez milyen már? Én baráti kapcsolatban nem bírtam ezt elviselni és leépítettem őket. Barátnőként, feleségként meg végképp rossz lehet egy ilyen ember, hiszen napi szinten hallgathatod a rosszindulatú kárálást.

Az meg a másik dolog, hogy akikre irigyek voltak, azok a lányok megdolgoztak a irigyelt dolgokért, a testükért, stb. Ők meg alanyi jogon elvárták volna, hogy minden az ölükbe hulljon.

2018. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Néha nem zavarna, mert néha azért az emberek szoktak.

32/f

2018. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudatlanságra nem válaszolnék tudatlansággal.

Inkább megmutatnám neki, hogy az irigység és minden negatív érzés, gondolat teljesen felesleges és haszontalan. Az irigységet és a negatív érzéseket úgy lehet elengedni, ha rájössz, hogy nincs rájuk szükséged.

Ha tudatlanul kezdesz cselekedni a barátnőd viselkedése miatt, és te is negativitással, mondjuk sértődéssel vagy haraggal válaszolsz, az még több fájdalmat és negativitást teremt a kapcsolatotokban, majd szépen lassan elhidegültök egymástól, és véget ér a kapcsolat.

2018. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!