Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony/átlagos testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony/átlagos testalkatú férfiak/fiúk! Ti milyen testalkatú lánnyal jönnétek össze?

Figyelt kérdés
Körülírhatjátok vagy képet is linkeltettek.

2018. dec. 17. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem a külső az elsődleges szempont, de ha már választani kell, legyen átlagos testalkatú, nagy lapos fenékkel és kis pocakkal.
2018. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
vékony lánnyal
2018. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Linkelhettek* elnézést a helyesírás miatt.


Köszönöm az eddigi válaszokat. Ment a zöld :)

2018. dec. 17. 22:04
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

-magas 175+ v inkább 180+

-vékony alkat max 70kg

-magas felsőtest azaz hosszú derék

-semmitől a kis mellig

-fenék nem érdekel


nem baj? :|

2018. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Vékony testalkatú lánnyal.
2018. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Én azzal, aki tetszik. Bár amióta az eszemet tudom sportolok, azonban az első 20 évemet kifejezetten soványan éltem le (183/57). Ez viszont nem akadályozott abban, hogy vékony, igényes és szép barátnőim legyenek. Legyen cici, legyen popsi, feszes, csinos combokkal. Aztán persze a legfontosabb, hogy az arca is magával ragadjon.

A preferált igények szerintem nem vátloznak az évek múlásával, csupán a kompromisszumkészség alakul, fejlődik. Majd idővel fontosabbá válik, hogy el bírd viselni hosszútávon, legyenek közös témák, közös vonások, tervek, érdeklődés és úgy általánosságban jól megértsétek egymást, szeresttek egymással illetve egymás mellett lenni akár csöndben is. Az, hogy mindezek fejében még az előbb említett külső is érkezik.. Már csak hab a tortán. Azonban ennek köze nincs a testalkatomhoz... Még úgy sincs, hogy azóta egész kicsit szétgyúrtam magam.

2018. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Vékony, szálkásabb férfiként szeretem, ha a lány hozzám hasonló alkat vékony, normál, enyhén sportos (ez az én értelmezésem szerint 18-26% testzsír környékére esik) és 160-177 centi magas.

Aminek alapján a testzsírt mondtam: [link]


32/f

2018. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Mivel én 197cm vagyok lehetőleg legyen magas ő is de kritérium, illetve vékony de a pici felesleg sem zavar, 5-10kiló pluszra kell gondolni valakinek kifejezetten jól áll! De ez függ sokmindentől,nagyon túlsúlyos lány kizárt nálam!
2018. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Leginkább alacsony, vékonnyal.
2018. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magas, teltebb alkatúval, de én inkább izmos vagyok.
2018. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!