Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számít a kapcsolatokban, hogy valaki vékony, átlagos, vagy molett testalkatú?

Figyelt kérdés

A tévé, az internet, az újságok mind azt sulykolják az emberekbe, hogy érvényesülni csak modellalkattal lehet. Pedig ha körbenézünk, igenis találunk gyönyörű molettebb, átlagosabb testalkatú lányokat. Fiúk, őszintén! Tényleg ez alapján (is) választotok párt?


20/L


2013. nov. 24. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. a husi lányok tetszenek. Ha fogpiszkáló kell benyúlok a fiókba és kiveszek egyet. A tévének meg a sok baromságnak meg nem kell hinni.
2013. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az 1. dolog, hogy megnézem, hogy néz ki a lány. De általában az arc 90%-ban döntő, a maradék 10, pedig hogy se ultra vékony, se nagyon duci.
2013. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen ilyen voltam de már nagyívben letojom ki hogyan néz ki. Nálam kinézetnél az arc számít és egy kövérnek is lehet szép arca vagy csak picit duci lánynak is, de lehet csúnya arca egy modell alkatnak is. Én sem vagyok sovány nehezen megy a csajozás de rájöttem egyszer hogy nagyon nem a külső a fontos mert egyszer próbálkoztam be két lánynál barátnők voltak és nekem a szebbik jött be és mégis a rondábbikkal jöttem össze mert ő belsőleg egy aranyos érző nő volt akiben sokkal jobban meglehetett bízni, jártam már szép lánnyal is ő olyan volt hogy hát hagyjuk 1-2 éjszakára kellettem csak neki ameddig nem talál egy magas vékony srácot és amikor megtalálta egyből dobott.

Engem nem érdekel ki hogy néz ki kinézet alapján amit nézek az a kisugárzása hogy mennyire mosolygós mennyire kedves a tekintete aztán jön a belső az alak az csak másodlagos de ha esetleg dönteni kéne két lány közt akkor tuti nem a külső alapján hozom meg a döntésem mert már rájöttem hogy nem ez a fontos.

Sajnos valóban nagyon sok ember fejébe a média veri bele ezt hogy csak a külső a lényeg belső nem számít pedig nem így van. Haverom is egy elég kövér lánnyal jár aki még nekem sem jön be mert arcra sem szép és elég mérges mindig a tekintete, de ők már 22 éve boldogok akkor mit szóljak be az alakja miatt. Nem érdekel engem a külső jó sok lánynál főleg a társkeresőnél úgy is a külsőt látom elsőre ez tény de az arc ami igazán érdekel ha kedves, mosolygós a profil képe és ha van bemutatkozó szövege ami normálisnak mondható akkor már írok is neki.

2013. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tarnolf ***** válasza:

Ocsmány dolog ez a média. Elcsesz elég sok dolgot az életben.


Egyébként meg a csontsovány lányok nem sok fiúnak/férfinak jönnek be, nekem se. Jó, persze van egy felső határ is, ami teljesen egyéni.


Előttem is elmondták már, lehet, hogy valaki nem egy bombázó, de kedves,aranyos,mosolygós,stb... és szerintem ez számít jobban, nem az, hogy gyönyörű legyen a csajszi.


A párjának úgy a saját barátnője gyönyörű. ;)

2013. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!