Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátnád hogy a párod más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátnád hogy a párod más nőkre is rákeres a közösségi oldalon akkor hogyan reagálnál? Szóvá tennéd? Veszekednél vele?

Figyelt kérdés
Facebookra, instagramra gondolok.

2018. dec. 18. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Én is szoktam más pasikra rákeresni, a párom néha látja is, nem szoktam kitörölni az előzményeket, és ha épp előtte keresek rá valamire, előugrik az egész előzmény.

Nem azért keresek rájuk mert fel akarom szedni őket, hanem pl keresek egy linket mait megosztottak vagy eszembe jutott hogy rég hallottam felőlük és ránézek mi van velük, vagy mit tudom én miért. Ja, az exeimre is rá szoktam keresni néha, semmi hátsó szándék nincs benne, csak jó látni hogy milyen nyomorultak :D :D

Ha a pasim szóvá tenné, elkérném az ő telefonját had nézzem meg az ő előzményeit, és ha ott nincs egyetlen egy csaj sem, lehet hogy elszégyellném magam, más esetben megkérdezném ,hogy ő miért keresett rájuk.

Ha pedig veszekedne velem miatta, ezután törölném az előzményt,de az alap kíváncsiságom megmaradna.

2018. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Semmit, nem nézegetem mit csinál neten, de ha észre is venném, miért ne kereshetne rá arra, akire épp kíváncsi? Emiatt veszekedni vagy féltékenynek lenni? Abszurd, már bocs.
2018. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Ahhoz mit szólnál, ha megtudnád mondjuk, hogy itt a GYIK-en, randira is hívogat a barátod, meg ebédre?
2018. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én is rá szoktam más srácokra keresni. Nincs ezzel semmi gond szerintem.
2018. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
És akkor mi van ha rákeres másokra? Semmi olyat nem látok ebben amiért veszekedni kéne.
2018. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én nőként rákeresek másokra, fiúkra és lányokra egyaránt... Valahogy bennem van, hogy kövessem az ismerőseim életét (mondjuk olyanokét, akikkel régen jóban voltam), hogy tudjam, mi van vele... Ha olyan van, fel is veszem velük a kapcsolatot... Vagx megnézem valakivel a közös ismerősöket, csak úgx barangolok a neten... Ebben nincs semmi rossz szerintem.
2018. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi is szoktunk ilyet. Rákeresünk, mert régi ismerős, érdekel, hogy mi van vele, vagy megosztott egy linket amit újra meg akarok keresni stb. Vagy a másik véglet amikor valakinek a profiljára csak röhögni járunk mert teljesen idióta. Minden képen kint van a melle, vicces a szemöldöke, minden héten másik csávója van vagy ilyenek. Nem szép dolog, de unaloműzésre jó. Attól, hogy rákeresünk valakire még nem akarjuk összeszedni. Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló.
2018. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem.


Egyrészt nem nézegetem, hogy mit csinál neten, másrészt önmagában ez nem jelent semmit.


Aki azt hiszi, hogy a hűséget az ellenkező nemtől való teljes elzárással kell/lehet fenntartani, az hülye.

2018. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Veszekedni? Ugyan, miért? Ne vicceljünk már, nem az óvodában vagyunk. :D

Lehet egy régi osztálytársára keresett rá, érdekli mi van vele mostanában, akármi.. én max. megkérdezném, hogy miért keresett rá erre vagy arra, vagy megjegyezném, hogy "Láttam rákerestél XY-ra, lehet tudni, hogy ki ő?" Persze kedvesen, normálisan. Ha jól működik köztetek a kommunikáció, és az őszinteség, fog válaszolni és nem kell aggódnod. Hajrá. :)


26N

2018. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
ha előttem is meri csinálni akkor nem szólnék,lecarnám,viszont ha sutyiban vagy ahogy jövök felé qwa gyorsan bezárná miközbe látom a szemüvegéből mit csinál..vagy mögötte a tükörből otthagynám a f---ba! tudja kit hülyítsen hogy na most húzom az agyad hogy féltékennyé teszlek....
2019. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!