Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Mennyi megtakarít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Mennyi megtakarított pénze legyen egy 26 éves férfinak, ahhoz hogy kezdjetek vele komoly kapcsolatot, ha otthon él a szüleivel?

Figyelt kérdés
Vagy az már eleve kizáró ok, hogyha ilyen korban még a szüleivel él?
2018. dec. 18. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Az itteni nők szerint ebben a korban már 1-2 milliárd a minimum megtakarìtás. Szülőkkel élni nem gáz, de az a ház egy 30 szobás csodapalota legyen.
2018. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
annyi,hogy el tudjon költözni..amúgy nem az a fontos,hogy legyen megtakarítása,hanem hogy legyen bevétele, vagy ha nincs az se,legalább céljai legyenek ( pl.továbbtanulás)
2018. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor megismertem a párom, meg a szüleivel élt.

Nem volt megtakarítása sem.

Együtt indultunk el egy úton, ketten dolgoztunk/küzdöttünk meg mindenért.

Már 2 éve házasok vagyunk .

Volt olyan barátom régen akinek tényleg volt pénze, mégsem az számított nekem.


Mindenki más, én csak a saját véleményem/történetem írtam le .

2018. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párom pont 26 éves volt, amikor megismerkedtem vele, a megtakarítása egy félmilliós diákhitel volt.
2018. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Engem anno 3-4 csaj dobott, mert a szüleim 5 szobás, 2 fürdőszobás családi házában éltünk, és tök normálisan kerestem. És azt sem fogták fel, hogy nem költözök, mert minek, hiszen az utca végén, 10 percnyire volt a melóm!?


Szóval, manapság, inkább lakj egyedül, mert másképp havi 23M fizuval és Ferrarival is mamahoteles csicska vagy a nők szemében! Sokan ezért mennek a havi fizujuk feléért albiba, miközben otthon van a tök jó lakás/ház és a szülők is jó fejek.

2018. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel az ilyen egy kapcsolatban.

Ami számomra fontosabb a megtakarításnál az az, hogy mit tesz bele az otthoni háztartásba. Attól, hogy a szüleivel él nem kell gyerekként viselkedni. Nekem fontos, hogy anyagilag is és házimunkával is besegítsen otthon. Ez fontosabb, mint hogy mennyi megtakarítása van.

Páromat mikor megismertem 27 éves volt, otthon lakott mert egyszerűen nem volt miért elköltöznie. De főzött, takarított, bevásárolt, ha nagyobb kiadás volt beszállt. Megtakarítása nem nagyon volt egyikőnknek sem még. A huszonéves kor pont az az időszak, amikor a megtakarítást gyorsan el lehet lőni. Egyetem, jogsi, autó, stb. Tehát nem nagyon érdekelt az ilyesmi. De az, hogy otthon éléstől függetlenül felnőtt emberként viselkedjen nagyon fontos számomra. Nagyon jól tükrözi, hogy milyen lenne ha együtt élnénk. Ha otthon nem segít semmit akkor nekem sem fog ha összeköltözünk.

2018. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A nők kb fele pénzvezérelt. Ez azt jelenti, hogyha van pénzed, akkor az alapfeltételek egyikét teljesítetted és hajlandó veled kapcsolatba menni. Nem biztos, hogy lesz belőle valami, de a pénz szükséges, hogy nedvesedjen. Ez ugyanaz, mint azok, akik csak helyes pasival hajlandóak kezdeni (nem feltétlen, de ennek meg kell felelni) vagy okosokkal (legalábbis okosnak kell látszódnod).

Tehát nem feltétlen kell pénz az ismerkedéshez, de van olyan szituáció, amikor pénz nélkül nem mégy semmire. De akkor szép legyél vagy legalább okos:) Ez sajnos a csajoknál ösztönösen működik, pedig ha az eszüket használnák, akkor azt néznék, hogy a fickóban mekkora a fejlődési potenciál, mennyire nyitott és törekvő. Ehhez viszont a nő részéről is több kell mint a vágy a javak, a szépség vagy az ész iránt. Ez nem mindig adott vagy nem ismerik fel időben.

2018. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!