Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok melyik férfit ismernéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik férfit ismernétek meg közelebbről?

Figyelt kérdés

Külső/belső tulajdonságokat fogok írni, mellyel egy bármilyen elképzelt szituációban magára vonta a figyelmeteket (ez tűnik fel először). Ezek közül egyet válasszatok, akivel megismerkednétek bármilyen céllal és egyet, akivel semmi szín alatt. Választásotokat legyetek szívesek indokolni és ha nem gond, a korotokat is megadni.


Külső Belső

-magas -határozott

-alacsony -visszahúzódó

-vékony -bátor

-kövér -gyáva

-sportos -kapzsi

-jóképű -segítőkész

-sebhelyes -vidám

-jó seggű -nyitott

-25 alatti -szomorú

-35 alatti -nagy dumás/vicces

-40 alatti -cinikus (dr House)



2018. dec. 18. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Akivel megismerkednék: magas-határozott, jóképű-segítőkész.

Kettőt írtam mert nem nagyon tudok a kettő között dönteni, mindkét belső tulajdonság fontos nekem. A magasság mondjuk nem annyira vonzó mert picike vagyok, nekem a maximum 180 centi. Az ennél magasabb pasik már inkább megijesztenek. :D A határozottság nekem fontos, mivel én is az vagyok. Nem szeretném úgy érezni, hogy elnyomom vagy ráerőltetek bármit is. A segítőkészség meg egyértelmű, nem szeretem az önző embereket.

Akivel semmiképp: sportos-kapzsi, alacsony-visszahúzódó.

Itt is kettő lett mert mindkét belső tulajdonság taszít. Az anyagias, kapzsi embereket nagyon nem szeretem, én ennek pont az ellentéte vagyok. A sportossággal nincs baj, de a kapzsiság elnyomja a "fényét". Alacsonysággal nem zavar a 158 centimmel, de én nyitott, kíváncsi, szociális ember vagyok így zavarna ha a párom nagyon visszahúzódó lenne.

2018. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A külső/belső nincs párban, csak összehozta úgy néz ki, elnézést. Csak egyet válasszatok akivel igen és egyet, akivel nem :D
2018. dec. 18. 15:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Most így nézem, hogy ha párban lennének, a jó seggű/nyitott nem éppen kelt hetero benyomást :'D
2018. dec. 18. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Kövér kizárt. Összes többivel lehet kezdeni valamit.
2018. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ekkora h..lyeséget. Az ember több tulajdonsággal rendelkezik, nem lehet csak egyet választani, mert pl. mit ér ha valaki sportos, de egy agresszív állat, aki veri a párját?
2018. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

magas -határozott

jóképű -segítőkész

sebhelyes -vidám

jó seggű -nyitott

35 alatti -nagy dumás/vicces

40 alatti -cinikus (dr House)

2018. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó vagyok. Ezek mind szóba jöhetnek, viszont a többi kizárt.
2018. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5. Ahogy mondtam kezeljétek ezeket a férfiakat úgy, hogy ez 22 fajta férfi, akinek egy külső vagy belső tulajdonsága alapján felfigyeltetek mondjuk egy parkban, miközben üldögéltek. Mely az a a külső vagy belső tulajdonság, melynek alapján kíváncsiak vagytok a többi tulajdonságra, mellyel a kipécézett személy még rendelkezik.

Továbbra is....ne tulajdonságpárként kezeljétek őket, külön akartam külsőkre és belsőkre bontani, csak így írta ki.

2018. dec. 18. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Magas
2018. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerkednék: -magas -határozott

-vékony -bátor

-jóképű -segítőkész

-sebhelyes -vidám

-jó seggű -nyitott

-35 alatti -nagy dumás/vicces

-40 alatti -cinikus (dr House)


Az alacsony-visszahúzódó a semleges kategória. Én is eléggé magamnak való vagyok, a vele való megismerkedéshez kicsit egyedibb körülmények szükségesek. Az alacsonyság meg elég relatív. 170 sokak szerint alacsony, engem nem zavarna.


A maradékot hanyagolnám inkább.

2018. dec. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!