Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi 12 kitalált karakter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi 12 kitalált karakter közül kivel ismerkedtnétek meg legszívesebben közelebbről lányok? És kivel a legkevésbé? És miért?

Figyelt kérdés

[link]


Ha külső alapján/szimpátia alapján döntöttél mi volt a kiváltó ok?

Ha ismered és karakter alapján döntöttél akkor mi volt ami vonzott/taszított benne?



#csaj #hölgyválasz #12 karakter
2016. márc. 29. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Postal :D na azzal boztos nem xd
2016. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind szélsőséges kitalált karakterek és némelyik vicces némelyik idegesítő, néhányukról azt sem tudom, hogy kicsodák. Ami közös bennük, hogy semmi közük a valósághoz szóval egyikkel sem ismerkednék.
2016. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Aragornnak vagy az ilyen Szupermeneknek több köze van...? :D

2016. márc. 29. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyikkel se.
2016. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy pont edd-et nem raktad ki, bunkó, tirpák dolog. Whohohohoooo mama.
2016. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsőre simán Beetlejuice-t mondtam volna, viszont Jonnak van egy aranyos macskája, szóval nem tudok dönteni...
2016. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

uupsz, lemaradt: 6.al tuti nem ismerkednék, mert első ránézésre még 10 éves sincs.

(miért érzem úgy, hogy túl komolyan válaszoltam erre a kérdésre?)

2016. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Jon Arbuckle-t imádnám. Kedves, aranyos, nincs elszállva magától, olyan pont jól öltözködik (nekem bejön ez a picit konzervatívabb stílus)... én még a humorát is bírom meg az esetlenségét is.


A többi... hozzá kell tennem, ezeknek a nagy részéről azt sem tudom, kicsoda-micsoda. Plusz most lehet, felszínesnek fogok tűnni, de hát ha nem ismerem, csak külső alapján tudok ítélni...

(sztem jobb lenne megnézni egy olyan verziót is ezekből, ahol konkrétan ember mind az összes, nem zombi/űrlény/mágikus teremtmény...)


De akikről igen:

- Máris szomszéd: túl karótnyelt és túl idős. A haján levő pamacs kicsit röhejes, jobb lenne, ha leszedné, mert amúgy a kopaszodással nincs bajom.

- Johnny Bravo: nem szeretem a túlgyúrt fazonokat, sem a beképzelteket... izompóló ilyesmi kilőve.

- 3-as számú: rémálmaim lennének tőle, de nem tudom, honnan van

- 4-es: szintén nem tudom, honnan van... kék bőrű emberrel nem kezdenék :D

- kissrác az Ed, Edd and Eddyből... nem néztem a sorozatot. De amúgy túl fiatal meg amúgy sem bírom ezt a deszkás baseballsatyós XXL-es pólós stílust férfiakon.

- Gézengúz Guszti: vele nagyon jó haverok lennénk valószínűleg, mert elég bizarr humorom tud lenni, és kedvelem azokat az embereket, akiknek vannak terveik... de kapcsolatra nem... a bajusz nagyon durva, és ennyire elnagyolt arcvonások, ekkora áll, orr... fura lenne. Plusz azzal sem tudnék kibékülni, hogy életveszélybe sodor másokat.

- 8-as emberke: külsőre tök jó, de gyanítom, hogy vmi lövöldözős izéből van... az meg annyira nem szimpatikus nekem, mindegy, hogy munka miatt vagy csak heccből... előbbinél minden nap rettegnék, hogy elveszítem... utóbbit meg hadd ne részletezzem, miért nem szimpatikus :D

- Mr. Burns: idős és gonosz... lehet, vele is úgy lennék, mint Gusztival, csak itt még pluszban hozzájön, hogy öreg

- 10: nem tudom, ki ez a South Parkból, de ez is túl idős, meg a hawaii mintás ing sem a világom

- 11: ez meg mi? amúgy nem, túl nagy a feje és zöld...

- 12: Beetlejuice... hát, ő határeset, mert bírom meg jó fej... nála talán még a bőrszínt is el tudnám viselni. Neki adnék egy esélyt.

2016. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!