Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akikkel lehet normálisan beszélgetni közéleti témákról?

Figyelt kérdés

Nem rég elkezdtem beszélgetni társkeresőn, egy elég sekélyes primitív csajjal, aki mindent leszar, semmi szolidaritása nincs, teljesen vitaképtelen és szerinte teljesen az álomvilágban élek. Olyan dolgokról beszélgettem, hogy a lakhatást azt alapjoggá kéne tenni és elkezdte ócsárólni a hajléktalanokat, hogy csak ők tehetnek erről.

Próbáltam felhozni az alapjövedelem témát úgy, hogy én már nagyon sokat olvasta erről és videókat is néztem róla, de ő csak annál a kérdésnél tart, hogy ki termelné meg. Interneten csomó írás és videó található a témáról és tök egyszerűen elmagyarázzák, hogy működik. De ő olyan beképzelt egoista volt, hogy inkább engem ócsárólt és hülyének nézett, ahelyett, hogy mondjuk utána nézett volna.

Nekem nagyon taszító az, ha egy csaj buta és birka módon viselkedik nekem ez teljesen taszító még akkor is, ha esetleg jól néz ki. Szerintem az intelligencia és az egyéniség szexibbé teszi a nőt.

Miért nem lehet valakivel kultúráltan normális érvekkel vitatkozni, miért kell megelégedni az egyszerű válaszokkal?

Nekem egyáltalán nem szimpatikus ez a szélsőségesen invidualista és liberális nézet, hogy mindenki a saját maga szerencséjének a kovácsa. Azt látom, hogy sok fiatal csak magával van elfoglalva és leszarja azt, hogy az egész társadalom a mocsokban dagonyázik. Csak közösséggel lehetne ezt az országot megváltoztatni.

Tudom, hogy kezdeti beszélgetésben nem szokás felhozni ilyen témákat, de a tüntetések miatt pont aktuális lenne ezekről beszélgetni.


2018. dec. 19. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig az említett hölgynek igaza van... az, hogy az érveit nem tudja normálisan közölni már más kérdés. Én mondjuk inkább vitatkoznék olyannal, akinek nem sok háttértudása van és ezt fel is vállalja, mint olyannal aki 2 videó meg 3 cikk után gazdasági szakembernek gondolja magát.

A témáról annyit, hogy igen is mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Elképesztő munkaerő hiány van, mert az a réteg akit te eltartatnál az állammal rohadtul nem akar dolgozni. És attól sem fog akarni, hogy én éjt nappallá téve melózok, ahogy attól sem fog akarni, hogy biztosítva van neki a lakhatás meg az alapjövedelem. Aki akar valamit kezdeni az életével az fog is. Nem egy ismerősöm van, aki 8 általánossal 2-300 ezret keres és megy felfelé a ranglétrán. Pusztán csak azért, mert akar dolgozni.

Illetve nézzük már meg ezeknek a rétegeknek a pénzügyi kultúráját... ha kapnának lakást nagyjából 3 hónap alatt amortizálnák le teljesen. Nálunk 1 éve építettek nekik kultúrális központot meg sportpályát, már most olyan mint egy lepratelep. Ha pénz áll a házhoz irány a díler. Ezek inkább dögöljenek éhen, ne tartsuk el őket.

2018. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer, amikor a postán kellett ügyet intéznem egy férfi nagyon kulturálatlanul viselkedett velem, sőt, lehet hogy ittas is volt, szóval kérdezlek téged, és minden férfit: miért ilyen tirpák paraszt minden egyes férfi a világon, és van-e közöttetek olyan, aki esetleg egy kicsit felülmúlja ezt a színvonalat illem terén?

Na kb így hangzanak ezek a fajta kérdések.

2018. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Persze. (szarkazmus on) Kérd meg, hogy főzzön neked ebédet vagy szedje ki a foltot a gatyádból és 75% az esély arra, hogy közéleti témákról fogtok beszélgetni. Van úgy 20%, akit kicsit nógatni kell, nekik hazudd azt, hogy ez egy nő dolga. Marad 5%, akivel sajnos nem lehet mit kezdeni, mert megcsinálják neked szívesen. Velük ugyan te már nem tudsz közéleti témákról beszélgetni, de egy kis alázással, pár jól irányzott pofonnal és egy két gyerekkel majd megcsalásal elérheted, hogy mással már érintsen ilyen témákat is. (szarkazmus off)

32/f

2018. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na meg arról is beszélt az a szerencsétlen, hogy 30 évesen sokat elmond, hogyha valaki még a szülőknél lakik. Aha ebben az országban átlag fizetésből nem lehet albérletet kifizetni egyedül és a lakás vásárlás hitel nélkül is szinte lehetetlen. Meg minek éljen valaki teljesen egyedül partner nélkül? Ha valaki szülőknél lakik ne nézzék már nagyra nőtt csecsemőnek. Általában ők is végzik a házimunkát, főznek, mosnak és, ha kell segítenek a szülőknek.

#2 Illedelmesen beszélek bárkivel aki velem is tisztelettudó. Ne legyen a másik tirpák és én se leszek az.

#1 Ez nem az eltartásról szól, hanem arról, hogy ne legyél kiszolgáltatott helyzetben, ne kelljen kényszerből dolgoznod és legyél egy szabad ember. Ezt jelenti az alapjövedelem és ezzel nincsenek tisztába sokan. Nem a gazdasági növekedésre kéne állandóan ráállni, hanem az igazságos emberséges törekvések mellett kéne kiállni, hogy a profit ne érjen többet az embernél.

Szerintem a hajléktalanokat az alapjövedelemmel lehetne kiemelni és azután támogatni lakhatással mivel, hogyha lesz normális betevőjük, ami az alap megélhetéshez elég akkor nem lesz lepraterep, nem csak cigire és italra fogják költeni a pénzüket. Azok az emberek nem különbek nálunk csak annyira kilátástalan az életük, hogy nem kéne azon meglepődni, ha sokat isznak. Most gondolj bele, holnap kitennének téged és a hidegben reménytelenül tengenél lengenél és ebből állna minden napod, hát persze, hogy az alkoholba menekülnél, mert ez nem bírnád tovább. Hiába mondják egyes liberálisok azt, hogyha nagyon akarja akkor kitud törni onnan, megsúgom ez nagyon nehéz és szerencse is kell hozzá. Ezért kéne mindenkiért szolidaritást vállalni és növelni kéne a szociális hálót, hogy ne kelljen senkinek se szarul élnie. Svédországban a lakhatás alapjog itt is kilehetne építeni, ha lenne erre társadalmi akarat.

2018. dec. 19. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alapjövedelem pont, hogy baloldali nézet...
2018. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Már bocs, de a magyar férfiak politikai tudása meg abból áll, hogy utálják a feminizmust, az alapján, hogy megnéztek youtube-on egy-két cringe válogatásvideót.

Meg persze a melegeket is utálják meg a cigányokat.

És a legtöbb férfi ilyen.

Te meg azon akadsz ki, hogy beszéltél egy buta nővel, aki érzéketlen a hajléktalanokkal szemben? LOL

2018. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Ki kérem magamnak,elég tág a politikai tudásom,cigányokat valóban utálom de annak oka is van!
2018. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Már bocs, de a magyar férfiak politikai tudása meg abból áll, hogy utálják a feminizmust, az alapján, hogy megnéztek youtube-on egy-két cringe válogatásvideót.


Meg persze a melegeket is utálják meg a cigányokat." Ez sajnos így van, de ez sok nőismerősömre is igaz. Meg megnéznek pár Puzsér videót és BEAVATOTTAK lesznek.

2018. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nagyon egyezik a véleményem a tiéddel. Nyugodtan írj nekem. 22/L
2018. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!